Kasjer - dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania19/10/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

współdziałając z przedsiębiorstwami społecznymi

zorganizuje dla Ciebie miejsce pracy w Kaliszu

Obecnie poszukujemy Kasjerów z orzeczeniem o niepełnosprawności w renomowanym Sklepie

Gwarantujemy:

• Stałą pracę (umowa o pracę) i cały etat, warunki pracy zgodne z normami obowiązującymi w zatrudnianiu osób niepełnosprawnych- 5 dni pracy i 2 dni wolnego, bez pracy na zmiany nocne, tylko na rano lub na popołudnie,7 h dziennie

• Atrakcyjne Wynagrodzenie plus premie

• Szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej

• Korzystanie z Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków, itp.),

• Przygotowanie do pracy na uzgodnionym stanowisku,

• Opiekę, pomoc i współdziałanie Koordynatora,

Opis stanowiska:

Obsługa kasy fiskalnej

profesjonalna, szybka i miła obsługa klientów,

Wymagania:

orzeczenie o niepełnosprawności,

komunikatywność i otwartość na ludzi, dokładność i rzetelność,

zaangażowanie w pracę, umiejętność dobrej organizacji pracy,

prosimy o zamieszczenie zgody w cv:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie „Niepełnosprawni dla Środowiska EKON” z siedzibą w Warszawie (02-823) przy ul. Mortkowicza 5, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji [do wyboru: oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez te Stowarzyszenie].