Dodaj ogłoszenie

sprzedawca stacja Lotos

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 24/07/2018
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pełny etat
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

stacja Lotos znajdująca się w Osowej przy obwodnicy trójmiasta poszukuje pracowników:

Wymagania:

* chęć do pracy - doświadczenie nie jest wymagane
* gotowość do pracy w systemie zmianowym;
* umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących
zasad;
* kultura osobista i życzliwość
* dyspozycyjność

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie
* elastyczny grafik ( grafiki miesięczne )
* możliwość zatrudnienia zarówno na umowę o pracę jak i umowę zlecenie

proszę o przesyłanie CV na adres mailowy

stacja Lotos 312 Gdańsk Odyseusza 18

W przypadku, gdy zakres przesyłanych przez Pana/Pani danych wykracza poza katalog określony w art. 22¹ Kodeksu Pracy tj. imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia prosimy o zamieszczenie klauzuli o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udziału w postępowaniu rekrutacyjnym

Dołącz plik (maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gdańsk
Sprzedawca - obsługa punktu firmowego - STAŁA PRACA OD ZARAZ z Gdansk, zobacz zdjęcie
Sprzedawca - obsługa punktu firmowego - STAŁA PRACA OD ZARAZ
Sprzedawca/ KasjerBranża: wyposażenie domu i ogroduMiejsce pracy: Gdańsk - Przymorze/ CH MadisonOpis stanowiska:• obsługa klienta i aktywna sprzedaż art. gospodarstwa domowego• przygotowanie towaru do sprzedaży• utrzymanie porządku w punkcie handlowymWymagania:• dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie • punktualność, dyspozycyjność i komunikatywność • podstawy znajomości komputera oraz MS ...
Regionalny Dyrektor Sprzedaży
Zadania:Stworzenie struktury sprzedażowej w podległych regionach oraz dbanie o jej efektywność;Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży w regionie;Inicjowanie działań zwiększających sprzedaż;Aktywne wsparcie partnerów w szukaniu najlepszych rozwiązań dla Klienta;Koordynowanie przebiegu i monitoring rezultatów kampanii promocyjnych;Monitoring działań konkurencji na rynku - badanie i analiza ...
Sprzedawca w Forum Gdańsk z Gdansk, zobacz zdjęcie
Sprzedawca w Forum Gdańsk
Do naszego nowego Domu Mody w C.H. Forum Gdańsk poszukujemy osób na stanowisko:Sprzedawca (k/m) - Pełny lub niepełny etat, umowa o pracęTwój profil i obowiązki to:- profesjonalna obsługa klientów Domu Mody zgodnie ze standardami firmy - czyli otrzymasz od nas szkolenia, ale powinieneś mieć już przynajmniej niewielkie doświadczenie w podobnej branży; - indywidualne doradztwo w zakresie obowiązujący ...
Salonik prasowy Inmedio zatrudni pracownika z Gdansk, zobacz zdjęcie
Salonik prasowy Inmedio zatrudni pracownika
Zatrudnię sprzedawcę na weekendy do obsługi klienta w salonie prasowym Inmedio, zlokalizowanym w Galerii Przymorze Gdańsk. Więcej informacji w sklepie. Osoby zainteresowane zapraszam na rozmowę od poniedziałku do czwartku między 14:00 - 15:00.
Pośrednik w sprzedaży przez allegro
Poszukuję osoby z doświadczeniem w sprzedaży internetowej która pośredniczyłaby w wyprzedaży używanego sprzętu kosmetycznego. Do zadań tej osoby będzie również należała wycena w oparciu o cenę zakupu i aktualną cenę rynkową. Szczegóły współpracy (prowizja itp.) do ustalenia w trakcie wcześniej umówionego spotkania
Więcej ogłoszeń