PRACA - SPECJALISTA DS. REKLAMACJI - UMOWA O PRACĘ

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania26/10/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa o pracę

LYSNE to polska marka nowoczesnego oświetlenia łącząca w sobie wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości polskimi materiałami wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt. Mierzymy wysoko i rośniemy w zawrotnym tempie, dlatego szukamy do naszego zespołu kolejnych osób.

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie procesem zwrotów towarów
• Rozpatrywanie reklamacji zgodnie z przyjętymi standardami i przepisami
• Prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji reklamacyjnej
• Kontakt telefoniczny oraz mailowy z naszymi klientami (rozwiązywanie problemów, informowanie o statusach napraw, terminach zwrotów)
• Kontrola terminowości wykonywanych działań naprawczych w Dziale Produkcyjnym
• Prowadzenie ewidencji zwrotów i reklamacji, raportowanie oraz ich archiwizowanie
• Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• przestrzeganie standardów, procedur, wskaźników produktywności, efektywności oraz jakości

Czego oczekujemy?
• Doświadczenia w obsłudze procesów zwrotów i reklamacji lub obsługi klienta
• Podstawowa znajomość regulacji prawnych związanych z obsługą zwrotów towarów oraz reklamacji
• Wysokiej kultury osobistej, rzetelności oraz zaangażowania
• Umiejętności pracy pod presją czasu oraz samodzielnego podejmowania decyzji z uwzględnieniem interesu firmy
• Bardzo dobrej organizacji czasu i terminowości
• Dobrej znajomości obsługi komputera
• Umiejętności negocjacyjnych

Co oferujemy?
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace (po 3 miesięcznym okresie próbnym)
• Pracę w pełnym wymiarze godzin (8:00 – 16:00)
• Przyjazną atmosferę i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
• Rozwój osobisty i satysfakcję z wykonywanej pracy
• Bezpłatny parking

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w CV, przez SOLANO Paulina Ciekot, ul. Chłopska 19, 42-271 Częstochowa w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz udziału w dalszych procesach rekrutacyjnych (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”). Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Termin nadsyłania aplikacji: 31.10.2020

Rodzaj pracy: Stała

SOLANO(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 10-2020
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Cmentarna 6