Doradca Klienta- Bydgoszcz  z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Doradca Klienta- Bydgoszcz
ADREAMS to zespół młodych, pracowitych ludzi, nie bojących się wyzwań. Zajmujemy się szeroko rozumianym doradztwem personalnym. Dla naszego klienta, lidera branży AGD/IT/RTV w Polsce, poszukujemy pracownika na stanowisko DORADCA KLIENTA.Szukamy ludzi, którym chce się chcieć! :)Lubisz handel, kochasz pracę z ludźmi i angażujesz się w wykonywaną przez siebie pracę?Pragniesz zmian, wyzwań i chcesz pr ...

Handlowiec D2D - doradca energetyczny ds. sprzedaży bezpośredniej

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/07/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

SUNLIGHT ENERGY SYSTEM poszukuje Handlowca ( doradcy energetycznego ds. sprzedaży bezpośredniej).

Twoje obowiązki:

• budowanie bazy potencjalnych klientów
• aktywne pozyskiwanie klienta
• sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
• masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej D2D
• potrafisz samodzielnie i efektywnie pozyskiwać Klientów
• jesteś wytrwały i cierpliwy w realizacji celu
• lubisz kontakt z ludźmi i jesteś komunikatywny
• nie boisz się nowych wyzwań

W zamian:
• będziesz pracować z młodym zespołem nastawionym na sukces
• możesz zarabiać potężną kasę na Słońcu (atrakcyjna podstawa i prowizja „bez limitu”)
• dostarczymy Ci niezbędne narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT, materiały marketingowe)
• będziesz sprzedawać produkt, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne
• sam zadecydujesz o formie współpracy (umowa o pracę lub własne działalność)

W celu aplikacji na stanowisko prosimy o przesłanie CV przez OLX lub na adres mailowy: a.piskorz@sunlightes.pl

Prosimy o załączenie do CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2020