Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Gra planszowa Miliard w Rozumie z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Gra planszowa Miliard w Rozumie
45 zł
1) Miliad w rozumie. Stan: bardzo dobry. Niewielkie zagięcia na pudełku od przechowywania i w instrukcji. Plansza i karty nieporysowane. 45 zł
Gra PC – Życie głuszca z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Gra PC – Życie głuszca
10 zł
Gra PC – Życie głuszca Gra edukacyjna dla dzieci + instrukcja Cena 10 zł
PUZZLE DISNEY KUBUŚ PUCHATEK RAVENSBURGER 3x 49 z Wroclaw, zobacz zdjęcie
PUZZLE DISNEY KUBUŚ PUCHATEK RAVENSBURGER 3x 49
10 zł
Witam :)Mam do sprzedania puzzle Kubuś Puchatek, Disney firmy Ravensburger. Puzzle przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 lat.W opakowaniu są trzy obrazki po 49 kawałków.Stan bardzo dobry, normalne ślady używania.
Zestaw puzzli dla dziewczynki (3 sztuki) z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Zestaw puzzli dla dziewczynki (3 sztuki)
20 zł
Na sprzedaż zestaw używanych puzzli dla dziewczynki z bohaterkami znanych i lubianych bajek. W skład zestawu wchodzą:- puzzle My Little Pony (dwa obrazki po 50 elementów)(33 x 22 cm),- puzzle Frozen (100 elementów)(40,8 x 27,6 cm),- puzzle Monster High z elementami brokatowymi (104 elementów)(33,5 x 23,5 cm).Wszystko kompletne i w bardzo dobrym stanie.
Nowa kostka Rubika, wąż Rubika z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Nowa kostka Rubika, wąż Rubika
15 zł
Do sprzedania od 15 zł. Różne modele nowe kostki Rubika, węże Rubika różnej długości, kulki. Więcej indywidualnie, ceny uzależnione od modelu, możliwość wysyłki, zapraszam
Więcej ogłoszeń

OKAZJA – Syndyk sprzedaje przeceniony towar

78 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Syndyk Masy Upadłości
International Deco Logistics Sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Borku Strzelińskim
ogłasza przetarg na sprzedaż z wolnej ręki mienia wchodzącego w skład masy upadłości
po obniżonej cenie

1. Mienie znajduje się w Borku Strzelińskim przy ul. Nowowiejskiej 1 i obejmuje pakiety szczegółowo opisane w załącznikach do Regulaminu przetargu.
2. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej oferty na warunkach określonych w Regulaminie Przetargu oraz wpłata wadium w wysokości stanowiącej 10% wartości oszacowania mienia, którego dotyczy oferta, na rachunek w Santander Bank Polska S.A. nr konta 04 1090 2398 0000 0001 3707 8067, w terminie do dnia 6 czerwca 2019r.
3. Szczegółowe informacje o przedmiocie przetargu można uzyskać pod nr tel. 71 349-34-43, na stronie ardobiejewska.pl oraz w biurze Syndyka we Wrocławiu przy ul. Trzemeskiej 6/7 w godz. od 11:00 do 15:00.
4. Oferty pisemne składać należy w zamkniętych kopertach na adres: Syndyk Masy Upadłości International Deco Logistics Sp. z o.o. w upadłości, ul. Trzemeska 6/7, 53-679 Wrocław, z adnotacją „Przetarg”, do dnia 6 czerwca 2019r. (data wpływu oferty do biura Syndyka)
5. Oferty, które wpłyną do Biura Syndyka po 6 czerwca 2019r. nie będą rozpatrywane.
6. Oferta winna być podpisana przez osoby uprawnione statutowo do składania oświadczeń woli w imieniu oferenta.
7. Oferta składana na ruchomości z pakietów od 12 do 19, powinna zawierać informacje według niżej wymienionego wzoru w porządku od najmniejszej lp. w pakiecie do największej lp. w pakiecie:
Lp. oferty, Lp. wskazana w pakiecie, Nr spisu, nazwa pakietu, nazwa ruchomości, ilość, Kwota oszacowania netto, Oferowana kwota netto, SUMA
Oferty dotyczące pakietów złożone w inny sposób nie będą rozpatrywane.
8. Mienie będące przedmiotem przetargu, można oglądać w miejscu jego składowania tj. w Borku Strzelińskim przy ul. Nowowiejskiej 1, w godz. od 11:00 do 14:00 jedynie po uprzednim telefonicznym ustaleniu terminu.
9. W razie złożenia oferty na nabycie mienia w pakietach, nabywcy przysługuje bonifikata w wysokości 5 % wartości pakietu, zawierającego ruchomości w cenach stanowiących 90 % wartości oszacowania.
10. W przypadku złożenia oferty na nabycie co najmniej 5 pakietów mienia (pakiety od nr 1 do nr 11) przysługuje bonifikata w wysokości 20 % wartości sumy pakietów, zawierającego ruchomości w cenach stanowiących 90 % wartości oszacowania
11. Syndyk zastrzega sobie prawo do swobodnego wyboru ofert oraz prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyn.