Clementoni PUZZLE 100 elementów Auta/Frozen/Śnieżka/Shimmer and Shine 

12 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania01/11/2017

Clementoni PUZZLE 100 elementów Auta/Frozen/Śnieżka/Shimmer and Shine

Idealnie pasujące do siebie elementy i najwyższa jakość puzzli Clementoni pomagają dziecku rozwijać zdolności manualne i zmysł obserwacji. Wesołe obrazki z ulubionymi bohaterami tylko zachęcają do zabawy.

Puzzle Clementoni towarzyszą dziecku w każdym etapie jego rozwoju, pomagając mu w rozwijaniu zdolności manualnych i obserwacyjnych. Jakość zastosowanych materiałów i wyłączna technika druku gwarantują obrazy o przepięknych, żywych i przejrzystych kolorach do niekończącej się zabawy!

Puzzle 100 elementów z piękną grafiką. Po ułożeniu powstanie obrazek o wymiarach 380X300mm. Wysoką jakość, nasycenie kolorów i bezpieczeństwo układania zapewnia kalandrowany papier odbijający światło i wykorzystanie materiałów ekologicznych. Puzzle oparte na licencji DISNEY.

Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawska 218E, Kielce, Polska