Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Piach Zasypka Żwir Ziemia Pospółka Kruszywo Piasek Kopalniak Wiślak

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!

Dzięki naszemu ponad 20- letniemu doświadczeniu w transporcie materiałów sypkich znane są nam oczekiwania odbiorców , dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby sprostać im na najwyższym poziomie.

Obsługujemy duże korporacje z branży budowlanej jak i klientów indywidualnych.

Dysponujemy odpowiednim potencjałem technicznym i kompletną wykwalifikowaną kadrą, jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania w zakresie jakości usług i terminowości wykonania zleceń.

W ofercie posiadamy WYWROTKI 2,3,4-OSIOWE + CIĄGNIKI SIODŁOWE Z NACZEPAMI. Rozbudowany park maszyn pozwala nam ograniczyć koszty transportu. Dostarczamy każdą ilość na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszam do współpracy!!!

Oferuję transport materiałów sypkich:

- Piasek wiślany (zwykły lub sortowany)

- Piasek kopalniany

- Mieszanka piaskowo-żwirowa tzw. Pospółka

- Piasek podsypkowy (pod kostkę lub do zasypywania fundamentów)

- Żwir ( 2/8 16/32 2/16 i inne frakcje)

- Tłuczeń i inne kruszywa budowlane/ drogowe

- Ziemia ogrodowa

- Piasek do mixokretów

- Piasek do tynków

- Piasek na szlichte

- Piasek do murowania

- Piasek na zasypkę fundamentów

- Kruszywa do mixokretów

- Kruszywa drogowe

- Pospółka drogowa

- Ziemia

- Materiały sypkie

- Kruszywo betonowe

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Praga Południe
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Piach, piasek, Warszawa z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Piach, piasek, Warszawa
15 zł
Oferuję piasek rzeczny, cena w ofercie za 1 tonę (netto). Koszt transportu pojazdem samowyładowczym za w/w towar, ustalamy indywidualnie. Dostępne również inne rodzaje piasku: - piasek rzeczny przesiewany (do miksokretu, wylewek, murowania i na tynki) - piasek kopalniany ( pod kostkę) - piasek do piaskownicy z atestem Możliwy odbiór w/w towaru w workach 40kg, lub workach typu BigBag 1 tona Zapra ...
  Keramzyt ogrodniczy w workach Warszawa z Praga Poludnie, zobacz zdjęcie
Keramzyt ogrodniczy w workach Warszawa
8 zł
OfertaKeramzyt ogrodniczy w workach, a 5l, 25, 50l frakcja 10-16mmCentrum Ogrodnicze WSOul. Trakt Lubelski 393, 04-667 Warszawa