Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wykonam retusz zdjęć  z Walbrzych, zobacz zdjęcie
Wykonam retusz zdjęć
Witam serdecznie,  Oferuję obróbkę graficzną zdjęć:  - Usunięcie niedoskonałości   - Nadawanie żywszych barw  - Zmiana tła  - Zmiana koloru elementów   - Fotomontaże i fotomanipulacje  - Poprawa kontrastu  - Wyostrzenie  - Zmiana rozmiaru i nadanie loga, znaku wodnego Cena zależna jest od ilość zdjęć i poziomu skomplikowania retuszu.  *na życzenie klienta  wystawiam fakturę Vat ...

Grafika i strony www dla wymagających - OKAZJA

Dodaj takie ogłoszenie!
Jeśli jesteś właścicielem firmy, która świadczy wyjątkowe usługi lub produkuje świetne rzeczy, Twoja kreatywność i odwaga sięga nieba mam dla Ciebie świetną okazję:
Jako osoba, która ma wykształcenie plastyczne i od 11 lat zajmuje się projektowaniem graficznym i wykonywaniem stron www, opakowań i doradztwem marketingowym szukam dwóch ciekawych firm, którym mogłabym w symbolicznej cenie podjąć się tematu do mojego portfolio. Czas bowiem stworzyć własną markę!
Piszę tutaj, ponieważ zdaję sobie sprawę, że posiadające małe lokalne biznesy i mały budżet szukają grafików na takich portalach.

Szukam firm, które nie boją się nieszablonowych rozwiązań, mają ciekawy produkt lub usługę i zechciałyby w kreatywny sposób popracować nad tym, co pracy wymaga: czy to identyfikacja wizualna jak logo, strona www, opakowania czy wygląd aplikacji.
Gwarantuję, że umiejętności mam naprawdę na wysokim poziomie, mam doświadczenie również jeśli chodzi o projekty do druku, pracowałam jako specjalista ds. marketingu, obiecuję komunikatywność i transparentność i wspólne wypracowanie czegoś fantastycznego, co zrobi pozytywne wrażenie na Twoich klientach.
W zamian oczekuję symbolicznej opłaty (wystawiam faktury VAT) i listu referencyjnego.
Podejmę się dwóch takich projektów.
Nie zgłaszaj się do mnie jeśli:
  • nie zależy Ci na tym co wyjdzie i szukasz tylko kogoś żeby zaoszczędzić
  • nie masz czasu i oczekujesz akcji typu "prześlę materiały a ty to złóż" - projekt będzie wymagał pracy nas obojga i wielu rozmów
  • śpieszy Ci się z wykonaniem projektu który ma być na wczoraj
  • nie chcesz inwestować w profesjonalnego fotografa który wykona zdjęcia
  • nie jesteś otwarty na nowe pomysły
Tematy których podejmę się najchętniej w ramach tych projektów:
- lokalne usługi i produkty
- produkty innowacyjne
- konie i inne zwierzęta (np. instruktorzy jazdy konnej, agroturystyka)
ale tak naprawdę wszystko co jest ciekawe :)

Napisz krótki opis swojej działalności i swój pomysł. Może znasz kogoś kto prowadzi ciekawy biznes i wkłada w niego całe swoje serce ale brakuje mu "opakowania"?

Poza tym zapraszam pozostałe osoby zainteresowane moimi usługami - tym razem bez żadnych obostrzeń ;) Podejmuję się rzeczy niemożliwych. Wystawiam faktury VAT.