Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Mało Klientów? Zleć Nam Pozycjonowanie Strony w Google i Zacznij Liczyć Zamówienia z Ryki, zobacz zdjęcie
Mało Klientów? Zleć Nam Pozycjonowanie Strony w Google i Zacznij Liczyć Zamówienia
Nasza firma zajmuje się profesjonalnym pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarce Google. Dostarczamy kompleksową obsługę SEO - od poprawy kwestii technicznych, po optymalizacje, content marketing oraz zdobywanie linków pozycjonujących (link building). W naszej pracy, wykorzystujemy takie narzędzia, jak: Google Analytics, Search Console, SEMSTORM, Google Data Studio i innych. Zapraszamy do ...

Pozycjonowanie stron internetowych w Google | Już od 400,00 zł 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Lokalizacja

Zajmuję się profesjonalnym pozycjonowaniem stron i sklepów internetowych w wyszukiwarce Google. Proponuję kompleksową obsługę SEO od zmian technicznych, optymalizację SEO, po zdobywanie linków pozycjonujących na wskazane frazy kluczowe oraz analitykę internetową. Posiadam ponad 10-cio letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów SEO w Polsce i zagranicą. Zajmuję się projektami w języku polskim oraz angielskim.


Koszt pozycjonowania zależy od wielu czynników, które ustalamy indywidualnie. Lokalne pozycjonowanie stron firmowych to koszt od 400zł/mc w górę, natomiast koszt pozycjonowania sklepu internetowego to ok. 1000-1300 zł/mc. Zapraszam do kontaktu w celu niezobowiązującej konsultacji i konkretnej wyceny. Oczywiście wystawiam faktury VAT. Działam zdalnie - Wykonuję zlecenia z całego kraju.