Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Poszukuję stałej pracy do 14-15
Witam. Poszukuję stałej pracy na pełny etat na umowę o pracę od poniedziałku do piątku do godziny 14-15 (ewentualna jedna lub dwie soboty). Posiadam wieloletnie doświadczenie w gastronomii i książeczkę sanepidowską aktualną. Jestem osobą energiczną,lubię czystość,zaradną,bez nałogów.
Szukam pracy/pomoc kuchenna  z Wroclaw, zobacz zdjęcie
Szukam pracy/pomoc kuchenna
Witam, szukam pracy w gastronomii, jestem zawodowym kucharzem, mam 42 łata, mam dużo doświadczenia w też branży, jestem chętna do nauki czegoś nowego, jestem milą uśmiechniętą osobą, język polski znam na razie słabo, ale jestem w trybie nauki. Proszę o kontakt 739402013, również mailowy i sms.
Piłne szukam pracy
Piłne szukam prace w działe gastronomji we Wroclawiu. Pracowal w restauracji robiłem pizzy, salatki. zapiekanki, makaron. Gotowy do szkolenia. Jestem z Ukrainy. Mieszkanie wynajmuje we Wroclawiu. Pozdrawiam! Mam trzydziesci lat. Pisze, czytam, rozmawliam.
Szukam pracy jako: Pomoc kuchenna w przedszkolu / szkole
Szukam pracy jako : Pomoc kuchenna / pomoc techniczna w przedszkolu lub żłobku (pomoc w kuchni , prace porządkowe , wydawanie posiłków, pomoc dzieciom w ubieraniu na dwór itp. ) rozważę również inne oferty pracy od poniedziałku do piątku. Wrocław - Fabryczna wiek: 28.l Posiadam aktualną książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych Ukończyłam szkołę gastronomiczną.
Szukam prac weekendowej
Emerytka 61 lat szuka pracy na weekendy
Kucharz szukający zatrudnienia z zzamieszkniem
chętnie podejmę prace z zamieszkaniem mam lat55 z kuchnią mam do czynienia 30 lat mieszkam w Kotlina kłodzka Radków chętnie podejmę prace od 1 czerwca prosze o tel nie na e-majl nie odpisuje tylko tel
Ukrainka szuka pracy sezonowej w kuchni we Wrocławiu
Swietłana ze Lwowa szuka pracy jako pomoc kuchenna we Wrocławiu - 30 lat ma doświadczenie mówi i rozumie po polsku - uczciwie i rzetelnie viber + 38 096 73 21 228
Więcej ogłoszeń

Kelner szuka pracy

Dodaj takie ogłoszenie!
Szanowni Państwo, pragnę zaoferować państwu swoje ponad 10-letnie doświadczenie w gastronomii. Jestem osobą która doskonale czuje się na stanowisku kelnera, barmana. Praca pod presją czasu oraz w warunkach stresowych nie stanowi dla mnie problemu. Cechuje mnie wysokie zaangażowanie, doskonała organizacja pracy oraz nastawienie na realizację celów. Jestem osobą z łatwością nawiązującą kontakty, pozytywnie nastawioną do zespołu. Liczę na możliwość spotkania osobistego.
Popularne