Manager Gastronomii / Klubu / Restauracji 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/08/2020
  • Lokalizacja
Poszukuję pracy na stanowisku kierowniczym / managerskim w branży gastronomicznej lub powiązanymi j.np. handel czy usługi z tym związane.

Przez ostatnie 9 lat pracowałem jako kierownik ekskluzywnego lokalu z wysokogatunkowymi alkoholami i kubańskimi cygarami typu "shop & lounge", wcześniej przez 2 lata jako manager restauracji sushi. Poprzednie stanowiska były również związane z handlem, gastronomią i marketingiem: doradca klienta w wydawnictwie, doradca finansowy, sprzedaż produktów i usług, obsługa klienta/praca w kuchni w restauracji.

Posiadam 7 kursów-szkoleń doskonalących umiejętności handlowo-marketingowe oraz relacje z potencjalnym klientem, udokumentowane ważnymi certyfikatami.

Wykształcenie wyższe: turystyka/hotelarstwo/gastronomia

J.ang na poziomie dobrym, biegła znajomość obsługi komputera i programów administracyjnych. książeczka sanepid.

Doświadczenie w min:
- zarządzaniu zespołem pracowników i organizacji ich pracy / tworzeniu grafików
- zatowarowaniu, selekcji towarów i ofert
- współpracy i negocjacji z dostawcami
- prowadzenie dokumentacji, raportów, fakturowaniu
- tworzeniu ofert handlowych, marketingowych i reklamowych
- zarządzanie zasobami finansowymi lokalu
- prowadzeniu fanpage'y / stron www

Posiadam również doświadczenie w organizacji/promocji eventów klubowych i festiwali muzycznych, czym się zajmuję hobbystycznie.

Sugerowane miejsce pracy: Mokotów, Wilanów, Ursynów, Śródmieście, Powiśle, Wola
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Mokotów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Witam mam 60 lat jestem ręcistą i poszukuję pracy najchętniej na zmywak-restauracja-ochrona parking
Witam jak w tytule mam 60 lat i poszukuję pracy najchętniej do restauracji na -zmywak- jest doświadczenie,lub ochrona parking itp.Pozdrawiam.Nie odpowiadam na e-maile ogłoszenie grzecznościowe!!!Proszę dzwonić do zainteresowanego.
Kucharka z 35 letnim doświadczeniem szuka pracy
Poszukuję pracy jako kucharka. Posiadam 35 letnie doświadczenie w gastronomii. Moją specjalnością jest kuchnia polska,domowa. Interesuje mnie praca od poniedziałku do piątku.
Szukam pracy jako kucharz
Mam doświadczenie w pracy jako sprzedawca pizzy, kucharz w gorącym sklepie, jako cukiernik, szybko uczymy nie mówię po polsku.
Kucharka szuka pracy
Kucharka samodzielna z doświadczeniem w kuchni polskiej , cateringu i bufecie lub kantynie , dyspozycyjna , ogarnięta. Szuka pracy.
Szef Kuchni / Manager / Gastronomia  z Mokotów, zobacz zdjęcie
Szef Kuchni / Manager / Gastronomia
Szef Kuchni / Manager / Gastronomia Staż pracy w gastronomi to 32 l. w wielu placówka gastronomicznych Hotele / Restauracje / Cateringi / różne placówki Gastronomiczne , otwieranie / reorganizacja różnych obiektów gastronomicznych , menu , food cost , itd... Kuchnie różne , zdrowe , dobry produkt , bez chemii , wegańskie /wegetariańskie , produkty bio , nowości , jestem pasjonatem w gastro. S ...
Szukam pracy
Witam szukam pracy jako pomoc kucharza od już nie odpowiadam na email interesują mnie tygodniowki
Szukamy pracy
Witam dwie osoby szukają pracy on jako pomoc kucharza ona jako osoba zmywająca nie odpowiadamy na email
Więcej ogłoszeń