Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Szukam pracy pracownik z Ukrainy  z Gdansk, zobacz zdjęcie
Szukam pracy pracownik z Ukrainy
Witam.Szukam pracy jako kelner, Konstantyn 19 lat z Ukrainy, kolega 27 lat, mamy doświadczenie w tej pracy, mówimy po polsku. Muj numer na Viber +380632554268
Kucharka z wieloletnim doświadczeniem (po T.G.) poszukuje pracy
Kucharka z wieloletnim doświadczeniem, lat 38, Technikum Gastronomiczne; policealne studium zawodowe; dyplom technika żywienia zbiorowego; doświadczenie od czasu ukończenia szkoły (kuchnia Polska, Grecka, Włoska) m.inn. w Sodexo,Rubikon (W-wa), szkoły, restauracje, bary i firmy cateringowe. Gustuję głównie w kuchni staropolskiej bez dodatków i uszlachetniaczy (lecz się przystosuję).Szukam pracy na ...
pomoc kuchenna szuka pracy
szukam pracy w gastronomii jako pomoc kuchenna od pon. do piątku tylko kontakt telefoniczny

Kucharzy oraz pomoc kuchenna Ukrainy - usługi HR

Dodaj takie ogłoszenie!

Poszukujemy pracy dla wykwalifikowanychKucharzy z Ukrainy z wieloletnim doświadczeniem w gastronomii. Wszyscy pracownicy posiadają wizę na 180 dni i są zmotywowani do pracy.
Jesteśmy dynamiczno-rozwijającą się APT SBS Poland (KRAZ 15384). Na Państwa życzenie możemy świadczyć następujące usługi:
przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych,
potwierdzanie referencji,
sprawdzanie dokumentów,
Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz pokaźnej bazie danych, możemy dla państwa znaleźć wysoko wykwalifikowanych kandydatów w przeciągu nawet siedmiu dni.
Opłaty za przeprowadzenie rekrutacji są ustalane indywidualnie z każdym klientem.
Mamy nadzieję, że potraktują Państwo powyższy zarys oferty, jako zaproszenie do współpracy i prezentacji naszych usług.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu, jeśli mają Państwo dodatkowe pytania. Z radością odpowiemy na nie i rozszerzymy wszelkie kwestie związane z procesem rekrutacji.

Z poważaniem,
Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:
tel. + 48504695955
www.facebook.com/sbspoland
www.sbs-poland.pl