Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

BERGMEN - Profesjonalne oświetlenie LED - współpraca

Dodaj takie ogłoszenie!
Marka BERGMEN to innowacyjne rozwiązania wykorzystujące zdobycze najnowszej technologii z zastosowaniem wysokowydajnych diod LED. Produkty tej marki wyróżnia jakość, trwałość materiałów, wysokie parametry techniczne oraz nowoczesny design. Głównymi odbiorcami produktów marki BERGMEN są firmy reklamowe, achitektoniczne, projektowe, meblowe, a także inwestorzy budowlani, deweloperzy oraz firmy z branży elektrycznej i oświetleniowej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


Oferujemy współpracę na podstawie umowy partnerskiej/franczyzy, na dogodnych, dostosowanych oraz elastycznych warunkach. A ponadto:

- udostępniamy KNOW HOW na prowadzenie punktu partnerskiego/franczyzowego
- zapewniamy dostęp do produktów najwyższej jakości
- organizujemy szkolenia produktowe
- zapewniamy wsparcie w zakresie wiedzy technicznej
- zapewniamy wsparcie marketingowe w skali makro oraz pomoc w marketingu lokalnym
- dostarczamy materiały marketingowe i promocyjne
- pomagamy w logistyce magazynowej
- przydzielamy opiekuna koordynującego współpracę z firmą
- zapewniamy wsparcie handlowca regionalnego
- oferujemy wsparcie w sprzedaży wysyłkowej

Koszt inwestycji już od 30000 zł netto.

Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń lub napisz!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Wrocław