Samochodowa dziecinna poduszka podstawka fotelik, 2 szt.: 25 i 20 zł. 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania20/11/2018
  • Lokalizacja
Sprzedam lekko używaną podstawkę, poduszkę samochodową dziecinną, następną po foteliku samochodowym, dla starszego dziecka. Wyprana, czysta, bez plam i rozdarć. Prosta konstrukcja: styropianowy profil powleczony poszewka z materiału, która można zdjąć do prania i konserwacji. Wytrzymała a jednocześnie lekka, zajmująca mało miejsca. Pierwsza w cenie 25 zł posiada boczki, druga za 20 zł jest bardziej płaska.
Serdecznie polecam. Stan, wygląd i parametry, jak na zdjęciach. Zapraszam do mnie do Pabianic, lub wysyłka (10 zł za zapakowanie). Proszę dzwonić wyłącznie w godz. 12:00 - 18:00 na numer 603 244 085. Polecam uwadze przemyślenie zakupu, abyśmy się wzajemnie niepotrzebnie nie fatygowali. Nie odpowiadam na SMS i e-maile. Pozdrawiam.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Pabianice