Nosidełko dziecinne wielofunkcyjne z wkładką - 49zł, drugie 39 zł. 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania06/04/2018
  • Lokalizacja

Sprzedam tanio wielofunkcyjne granatowe nosidełko dziecinne z wkładką dla bardzo małego dziecka, zabezpieczającą dodatkowo jego główkę i plecki, oraz z dodatkowym pokrowcem i osłonami na pasy nosidełka w cenie 49zł. Bardzo praktyczne rozwiązania, w tym także dodatkowy schowek w foteliku, bogate wyposażenie, praktyczny kolor, tematyczny wzór w samochodziki, atesty i certyfikaty. Nic nie widać żadnych śladów użytkowania, brak rozdarć, zabrudzeń i zniszczeń. możliwość mocowania przodem i tyłem do kierunku jazdy. Wygodny mechanizm opuszczania uchwytu z nieślizgającego się w ręce plastyku.
Drugie z oferowanych przeze mnie nosidełek to widoczne na ostatnim zdjęciu czerwone, z podobnym do poprzedniego wyposażeniem.

Serdecznie polecam. Pierwszy właściciel, maluch jeździł w nim tylko do kościoła, wsiadał tylko aby słuchać muzyki, płakał jak musiał się rozstać, oryginalny lakier i wyposażenie, mały przebieg. Stan i wygląd jak na zdjęciach. Zapraszam do mnie do Pabianic, lub wysyłka (16zł. za zapakowanie). Proszę dzwonić wyłącznie w godz. 12:00 - 18:00 na numer 603 244 085. Polecam uwadze przemyślenie zakupu, abyśmy się wzajemnie niepotrzebnie nie fatygowali. Nie odpowiadam na SMS i e-maile. Pozdrawiam.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Pabianice