Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Wakacyjne warsztaty dla dzieci☀️SUMMER CLIMB CAMP 2019!☀️ z Szczecin, zobacz zdjęcie
Wakacyjne warsztaty dla dzieci☀️SUMMER CLIMB CAMP 2019!☀️
Zapraszamy wszystkie dzieci na nietuzinkowe wakacyjne warsztaty wspinaczkowe na ścianie wspinaczkowej Big Wall! TERMINY:24 – 28 czerwca 201901 – 05 lipca 201929 lipca – 02 sierpnia 20195 – 9 sierpnia 2019Warsztaty trwają od godziny 08:30 do 16:30. Dzieci przyprowadzać można od godziny 07:30 a odbierać do godziny 17:30. KOSZT:520 zł – pięć dni120 zł – jeden dzieńDo dnia 14 czerwca 2019 roku należy ...
zajęcia jogi, zamknięte warsztaty z Szczecin, zobacz zdjęcie
zajęcia jogi, zamknięte warsztaty
Witam,Mam przyjemność zaprosić na zamknięte kursy tematyczne: joga dla kręgosłupa, joga hormonalna, joga na dobry sen, joga klasyczna, joga przygotowująca do szpagatu etc. Istnieje również możliwość indywidualnych zajęć, co jest świetnym wyjściem dla osób, które cenią sobie prywatność i chcą stu procentowego skupienia nauczyciela. Jest także opcja z dojazdem do klienta, a także ułożenia planów żyw ...

Trener narciarski / snowboardowy 365 dni w roku / nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszam na profesjonalną naukę jazdy na nartach lub snowboardzie, osoby w wieku od 4rech lat w całorocznym ośrodku narciarsko – wspinaczkowym Ski Park Szczecin.


Jestem certyfikowanym trenerem narciarskim oraz snowboardowym. Gwarantuję wysoki poziom treningów i zastosowanie najnowocześniejszych standardów oraz maksimum satysfakcji z odbytych zajęć.


Grupy max. 3 osobowe


Zajęcia mogą być prowadzone w języku polskim oraz angielskim.


Sprzęt (narty / snowboard, buty, kask) zawarty w cenie zajęć.


Zapraszam do kontaktu