Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Nauka Pływania - Doskonalenie techniki - Personalny Trener Pływania

Dodaj takie ogłoszenie!

Nauka i doskonalenie pływania - lekcje indywidualne lub w grupach do 3 osób. Jestem licencjonowanym Trenerem pływalnia, absolwentem AWF Katowice, prowadzącym zajęcia w klubie oraz szkole sportowej. Swoje doświadczenie wykorzystuje do pracy zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych na basenie MOSiR Radlin. Lekcja trwa godzinę zegarową.W razie jakichkolwiek pytań proszę o telefon lub wiadomość OLX, on nic nie kosztuje, podobnie jak pierwsza lekcja.
Cena uzależniona od ilości osób oraz częstotliwości zajęć.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Spacerowa 42, 26-660 Wsola, Polska