Pierwszy Taniec I Nauka Tanca 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/06/2021
  • Lokalizacja
Lekcje indywidualne dla osób pojedyńczych i par. Taniec towarzyski, użytkowy,tango argentyńskie, salsa, bachata, kizomba i inne tańce. Pierwszy taniec dla par: dobór muzyki, tańca i choreografii. Mam do dyspozycji dużą salę do nauki i treningów.Dojeżdżam także na lekcje we wskazane miejsce. Nauka indywidualna ma ogromną przewagę nad kursami grupowymi tańca,gdyż nauka jest konkretnie dostosowana i dedykowana do każdej osoby:poziomu jej umiejętności,celu i szybkości nauki,możliwości tańczenia z trenerem,oraz wprowadzania na bieżąco zmianw trakcie trwania zajęć.Indywidualne podejście do każdej osoby(przecież każdy z nas jest inny) powoduje,że osoby uczą się 10 razy szybciej niż na kursach zbiorowych.W ten sposób oszczędzamy czas,osiągamy szybciej cel i satysfakcję,a biorąc pod uwagę osiągnięty efekt,to sumaryczne koszty są dużo niższe. Gwarantuję szybki postęp w nauce tańca i miłą atmosferę na zajęciach.Można trochę zmęczyć się i spocić,ale jednocześnie dużo nauczyć się,a po zajęciach być odstresowany i zadowolony z postępów,a uśmiechnięty schodzić z parkietu po zajęciach. Koszt zajęć 80zł/1 godź . Polecam spróbować tej formy nauki. Mój tel.:57*****01 - pokaż numer telefonu - - mogę oddzwonić.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Łódź