Biuro Rachunkowe poszukuje studenta/studentki
Poszukuję osoby do pomocy przy pracach biurowych oraz księgowych . Możliwość zdobycia praktyki w prowadzeniu księgowości.
młodsza księgowa
Biuro Rachunkowe szuka pracownika na stanowisko pomoc księgowej na 1 etat lub 3/4 etatu. Wymagania:wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, finanse, podatki) lub pierwsze doświadczenia w księgowościbiegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.Nie jest to praca zdalna. Proszę o przesyłanie cv oraz wskazanie oczekiwań finansowych na adres mail: hkazmierczak@onet.pl
Praca dla studentów
Szukamy kandydata na stanowisko telefoniczny Doradca Klienta (praca w biurze we Wrocławiu). Mile widziane osoby z doświadczeniem. Preferowane kierunki studiów: ekonomia, finanse,prawo. Elastyczne godziny pracy. Wynagrodzenie stałe plus premia.
Manager zespołu finansowego  z Wrocław, zobacz zdjęcie
Manager zespołu finansowego
Dołącz do zespołu Phinance - największej niezależnej firmy doradztwa finansowego w Polsce. Naszym celem jest zadbanie o finansowy spokój i bezpieczeństwo Klientów. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 18 lat na rynku zapewniamy kompleksowe usługi: inwestycje i oszczędności, ubezpieczenia oraz kredyty i leasingi. Stawiamy na systematyczne budowanie kompetencji pracownikó ...
Specjalista ds. kadr i płac
Do rozwijającej się firmy Regus Hub Property Managemen poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. kadr i płacZakres obowiązków: obsługa kadrowa pracowników ( prowadzenie akt osobowych, przygotowanie umów, aneksów, zaświadczeń)obsługa PPKnaliczanie wynagrodzeń i świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego sporządzanie listy płac Wymagania:doświadczenie ...
KSIĘGOWA / KSIĘGOWY
Biuro Rachunkowe K3 we Wrocławiu poszukuje osoby do pracy na stanowisku:KSIĘGOWA / KSIĘGOWY.Do obowiązków osoby na w/w stanowisku będzie:- prowadzenie ksiąg rachunkowych w spółkach prawa handlowego;- dekretacja;- prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz ich rozliczenie;- prowadzenie rozrachunków;- analiza i ustalanie kont analitycznych;- sporządzanie plików JPK VAT oraz deklaracji podatkowych:- ...
Więcej ogłoszeń

Księgowy (zdalna praca)

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania07/09/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyKontrakt/Freelance
  • Rodzaj umowyInne

Dynamicznie rozwijające się Biuro Rachunkowe z siedzibą we Wrocławiu zatrudni na stanowisko Księgowa/y.
Obowiązki:wprowadzanie dokumentów (kosztowych, sprzedażowych, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych), uzgadnianie rozrachunków, wyliczanie amortyzacji, rozliczeń międzyokresowych,wyliczanie podatków, tworzenie deklaracji CIT, PIT, VAT, PCC, prowadzenie KPiR i inne,bieżący kontakt z klientami firmy sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych,inne czynności związane z zamykaniem miesiąca, roku.
Oczekiwania: zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków,sumienności i staranności, dobrej znajomości przepisów ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych,znajomości MS Office,znajomość oprogramowania CDN XL i Optima będzie dodatkowym atutem.
Co oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie,stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej dowolnej formie,elastyczny czas pracy,możliwość stałego rozwoju, praca zdalna jak najbardziej możliwa, uczestniczenia w szkoleniach,pracę w różnorodnym, ambitnym zespole.

Po okresie próbnym pakiet medyczny i sportowy, świetną atmosferę w pracy,poczucie humoru, możliwość zdobycia przyjaciół.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV - wraz z poniższą klauzulą : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Ania(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 04-2008