Księgowa/Księgowy Wspólnot Mieszkaniowych  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania15/09/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPół etatu
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa/Księgowy Wspólnot Mieszkaniowych

Zakres obowiązków: Prowadzenie kartotek właścicieli, prowadzenie rozliczeń ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych według indywidualnych potrzeb zarządcy nieruchomości dla Wspólnot Mieszkaniowych, uzgadnianie i wyjaśnianie niezgodności sald kont analitycznych i syntetycznych kontrahentów i właścicieli, rozliczanie mediów indywidualnych, wprowadzanie i uaktualnianie stanów liczników mediów, naliczanie i rozliczanie zaliczek eksploatacyjnych mediów i funduszy inwestycyjno-remontowych, ewidencja dokumentów księgowych wspólnot mieszkaniowych (wyciągi bankowe, faktury zakupu, RMK, rezerwy), prowadzenie kompleksowej ewidencji rozliczeń Wspólnot Mieszkaniowych.

Wymagania: Znajomość obsługi programu WELES3, znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych, doskonała organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność.

Oferujemy: Umowę zlecenie na 1/2 etatu w rozwijającej się firmie.


Rodzaj pracy: 1/2 etatu

Osoby zainteresowane naszą ofertą współpracy prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@doranhouse.pl


Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Anna(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 09-2019
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Wawer
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Główna Księgowa / Główny Księgowy pilne! z Wawer, zobacz zdjęcie
Główna Księgowa / Główny Księgowy pilne!
Firma Tado jest profesjonalnym dostawcą maszyn, elektronarzędzi i narzędzi. Od ponad 20 lat oferuje Klientom nie tylko starannie wyselekcjonowany szeroki asortyment produktów, ale przede wszystkim rzetelne doradztwo oraz fachową obsługę.Pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa Wawer, Trakt LubelskiOsoba zatrudniona na tym stanowisku będzie od ...
Zatrudnimy księgową Warszawa Wawer
Zatrudnimy księgową praca przez dwa dni w tygodniu. Elastyczne godziny pracy!!! Mile widziana osoby na emeryturze. Prosimy pisać na biuro@solid-trans.pl Zapraszamy chętne osoby z Wawra i okolic.