Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Referent ds. księgowości
TSC Sp. z o.o. TSC SP. Z O.O. to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla przemysłu celulozowo-papierniczego, obejmujące dostawy wyselekcjonowanych produktów, doradztwo, wdrożenia technologiczne, serwis techniczny oraz szkolenia pracowników. Działa na rynku od 1999 roku, siedziba firmy znajduje się Warszawie. TSC SP. Z O.O. współpracuje z fir ...
Biuro Rachunkowe poszukuje pracownika
Biuro Rachunkowe Agnieszka Kania poszukuje osoby na stanowisko:Specjalista ds. księgowości.Wymagania:wiedza z zakresu księgowości, płac i kadrobsługa pakietu MS Office/Open Office, punktualność, rzetelność i dokładnośćchęć nauki i pozytywne nastawienie do pracyumiejętność pracy w niewielkim zespole. Czego nie wymagamy:wyższego wykształceniadyspozycyjności poza godzinami pracyObowiązki:wprowadzanie ...
księgowa ze znajomością Raksa potrzebna od zaraz
Poszukujemy księgowej ze znajomością Raksa - dorywczo lub na stałe (um. zlecenie lub umowa o pracę 3/4 etatu). Osoby zainteresowane prosimy o pilny kontakt. Firma mieści się na Ursynowie, blisko stacji Metra Natolin.

KANCELARIA ZATRUDNI KADROWĄ/KADROWEGO

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania 07/05/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przez Firma/Agencja
  • Rodzaj pracy Pół etatu
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę

Kancelaria zatrudni kadrową/kadrowego do samodzielnego prowadzenia spraw pracowniczych, naliczania listy płac oraz rozliczeń z tytułu umów cywilnoprawnych.


Wymagana znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego oraz programu Płatnik.


Oferujemy pracę w miłej atmosferze. Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.