Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Praca w księgowości, biuro w Szczecinie

Dodaj takie ogłoszenie!

Praca w księgowości w biurze księgowym w Szczecinie.

Poszukujemy osób sumiennych, odpowiedzialnych i dokładnych, którym zależy na stałej pracy.

Oczekujemy:

- dobrej znajomości obsługi komputera i programów księgowych

- łatwości przyswajania nowych technologii

- wysokiej kultury osobistej

- znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy: - stałe zatrudnienie - szkolenia i wdrożenie do pracy - przyjazną atmosferę - rozwojowe wynagrodzenie - możliwość elastycznych godzin pracy.

Mile widziani absolwenci technikum ekonomicznego. Proszę o dołączenie do CV poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od dnia przesłania CV. "

Ula (Zobacz więcej ogłoszeń) Użytkownik od 03-2018