Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Organizacja przyrodnicza zatrudni głównego księgowego z Poznań, zobacz zdjęcie
Organizacja przyrodnicza zatrudni głównego księgowego
Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody "Salamandra" zatrudni głównego księgowego. Możliwa częściowa praca zdalna. Więcej Informacji: http://salamandra.org.pl/component/content/article/72-praca/1244-zatrudnimy-ksiegowego.html
Poszukiwana księgowa - praca zdalna - warunek znajomość OPTIMY w stopniu biegłym
Biuro rachunkowe zatrudni księgową - w chwili obecnej na pracę zdalną.Wymagania:- min 3 lata w księgowości- biegła znajomość OPTIMYWynagrodzenie 4000 zł nettoKontakt przez portal gumtree

Student/ studentka Finansów i Rachunkowości 

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania28/03/2020
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyStaż
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Biuro rachunkowe (nr ogłoszenia 17/09/2020) z okolic centrum Poznania przyjmie na odpłatny staż studenta, studentkę finansów i rachunkowości ze studiów: finanse i rachunkowość - studia stacjonarne.

Praktyka podatkowo-księgowa w biurze rachunkowym - uzależniona od zajęć na uczelni, pozostały, wolny od zajęć na uczelni czas na praktykę w biurze rachunkowym . Oferty spełniające wymogi ogłoszenia, zawierające nr ogłoszenia i m.in. CV proszę przesyłać mailem.

Staż płatny. W ramach wymiaru pracy ok. 70 h - 80 h w miesiącu lu niestacjonarni na 160 h. Wymagania - umiejętność samodzielnego, analitycznego myślenia, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w powierzone obowiązki, wysoka kultura osobista, chęć rozwoju w zawodzie księgowego, określony - minimalny wymiar czasu pracy kandydata w miesiącu to 70 godzin oraz prawo jazdy kat. B oraz praktyczne korzystanie z samochodu osobowego po Poznaniu (samochód firmy). Możliwość zatrudnienia w okresie 'po-studenckim" na cały etat, na umowę o pracę. Preferowana długookresowa współpraca.

Współpraca w ok. dwudziestoosobowym, młodym zespole. W odpowiedziach proszę wpisać nr ogłoszenia tj. 17/09-2020

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczanie w swoich aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”


ab41(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 05-2009