Poszukujemy osoby na stanowisko: pomoc do działu księgowości
Praca w pełnym wymiarze w godzinach 8 - 16. Po uzgodnionym okresie próbnym oferujemy umowę o pracę.Miejsce pracy: Marki pod WarszawąZakres obowiązków:- wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu,- przygotowywanie przelewów bankowych,- wsparcie bieżącej pracy działu księgowości,- wykonywanie prac administracyjno–biurowych- obsługa urządzeń biurowychZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV or ...

PRACA W BIURZE RACHUNKOWYM

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania23/11/2019
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyUmowa zlecenie

Biuro Rachunkowe poszukuje kandydatów do odbycia praktyk z możliwością nawiązania stałej współpracy na stanowisko Księgowa/y.

Główne zadania:

  • księgowanie (książka przychodów i rozchodów) w programie WF-KAPER
  • archiwizacja dokumentów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (będzie dodatkowym atutem)
  • rozwinięte umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność, dokładność i obowiązkowość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • po odbyciu stażu możliwość nawiązania współpracy

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie aktualnego CV. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji.