Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Ojciec żołnierza, Klasyka kina radzieckiego, DVD NOWY!!! z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Ojciec żołnierza, Klasyka kina radzieckiego, DVD NOWY!!!
Wymiana/zamiana
Smutny, bardzo nastrojowy obraz. Film poniekąd demaskujący wychwalane w propagandowych materiałach piękno walki za ojczyznę. Ojciec żołnierza to film należący już do nowego nurtu w kinie rosyjskim, prezentuje bowiem nie zbiorowość, lecz jednostkę, z jej wszystkimi uczuciami i rozterkami. Akcja toczy się w czasie II wojny światowej. Główny bohater to stary, zmęczony życiem mężczyzna. Jego syn jest ...
Casshern (Film DVD) z Praga Polnoc, zobacz zdjęcie
Casshern (Film DVD)
10 zł
Mam do sprzedania Casshern (Film DVD) Odbiór osobisty Warszawa Bródno.Tel. 502-836-098

SPIS CUDZOŁOŻNIC - nowy film

10 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Sprzedam nowy (zafoliowany) film
SPIS CUDZOŁOŻNIC w reżyserii Jerzego Stuhra.
OPIS FILMU:

Gustaw (Jerzy Stuhr) pracuje naukowo jako polonista na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pewnego razu otrzymuje od dziekana (Jan Peszek) zadanie oprowadzenia po Krakowie szwedzkiego humanisty (Preben Østerfelt). Ku zdziwieniu Gustawa, przybysza nie interesują miejscowe zabytki. Chętnie natomiast zabawiłby się w damskim towarzystwie. Prawidłom gościnności musi się stać zadość. Polski naukowiec postanawia za wszelką cenę spełnić życzenie Szweda. Nerwowo wertuje swój wiekowy notatnik w poszukiwaniu dziewczyn, z którymi kiedyś sam się spotykał. Czas jednak zrobił swoje, a te, niegdyś piękne i chętne, w niczym nie przypominają siebie sprzed lat.

Tel. 693 582 715