Elektryk, hydraulik, serwisant AGD, budowa - 60-70 zł netto/h. Praca stała lub dorywcza  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania08/06/2021
  • Ogłaszane przezFirma/Agencja
  • Rodzaj pracyPełny etat
  • Rodzaj umowyInne

Świetne zarobki, nawet 60-70 zł netto / godzina.Najlepsza, najbardziej elastyczna praca dorywcza dla osób technicznych na rynku (elektryków, hydraulików, serwisantów i elektroników). Wygodna aplikacja z pełnym dostosowaniem się do Twojego trybu życia. Wolny weekend? Pracujesz = zarabiasz.Lider polskiego rynku serwisu AGD i małych napraw. Umożliwiamy pracę stałą w pełnym wymiarze, a także dorywczą - wybrane popołudnia, weekendy. Możliwe korekty czasu pracy z dnia na dzień. Najwygodniejsza praca dorywcza dla techników z bardzo dobrymi stawkami godzinowymi.Poszukujemy do doszkolenia: automatyków, elektryków, hydraulików, elektroników. Mile widziane aktualne lub wygasłe uprawnienia SEP, umiejętność obsługi multimetra. Wystarczy już 10 godzin tygodniowo, aby u nas pracować - wygodnie. Możesz wybrać wybrane dni i godziny lub na bieżąco ustalać swój grafik.Praca dorywcza i stała w usterka.pl & technikan.pl. Niczym się nie martwisz – wykonujesz zlecenia dla naszych klientów w oparciu o wygodną aplikację na telefon. Nie musisz do nikogo dzwonić, po prostu ustawiasz swój grafik z uwzględnieniem swojego wolnego czasu, a my zapełniamy go zleceniami w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania lub pracy etatowej.Nie musisz prowadzić firmy. My wystawiamy faktury klientom, jesteś naszym pracownikiem. Otrzymasz wynagrodzenie za każdą wizytę u klienta oraz przejechane kilometry. Najwygodniejsza praca serwisanta.
Poszukujemy:


· Złotych rączek (skręcanie mebli, wymiana zamków, wieszanie obrazów)


· Elektryków (montaż i naprawa punktów i instalacji elektrycznych)


· Hydraulików (montaż armatury, naprawa instalacji hydraulicznych)


· Serwisantów AGD (pralki, zmywarki, piekarniki, lodówki, ekspresy ew. gastronomia)


· Gazowników (piece gazowe, podłączanie i serwis kuchenek gazowych)


· Serwisantów klimatyzacji


· Pogotowia kanalizacyjnego


· Ekip wykończeniowych


· ŚlusarzyKim jesteśmy? Pierwszym serwisem technicznym w Polsce, działamy pod marką usterka.pl oraz technikan.pl. Oferujemy błyskawiczną rezerwację usług fachowców on-line. 95% klientów poleca nasze usługi. Obsługujemy duże i małe firmy, znane marki i zwykłych konsumentów. Klient wybiera dokładny dzień i godzinę, zgodnie ze specjalizacją. Wybieramy dla Ciebie najbliższe możliwe zlecenia. Zawsze czuwamy nad przebiegiem usługi i nad Twoim kalendarzem, aby wykorzystać pełen potencjał czasu. W ciągu dnia możesz dowolnie ustalać przerwy i wydłużać lub skracać czas pracy. Praca serwisanta nigdy nie była tak wygodna. Działamy na rynku od 2015 roku, będąc wykonawcą kilkudziesięciu tysięcy realizacji w dużych miastach Polski.
Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej. Osobom zainteresowanym wyślemy linka do formularza aplikacyjnego

Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Rzeszów
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Monter instalacji światłowodowych z Rzeszów, zobacz zdjęcie
Monter instalacji światłowodowych
Firma 3MMedia zajmuję się budową instalacji światłowodowych, fotowoltaicznych oraz montażem stacji ładowania pojazdów elektrycznych i turbin wiatrowych.Na dzień dzisiejszy poszukujemy monterów instalacji telekomunikacyjnych do prac na terenie województwa podkarpackiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i małoplskiego. Średnio pięćdziesiąt procent czasu pracy w delegacji.Zakres obowiązków:budowa sieci ...