Potrzebuje kosztów remontu  

Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania11/11/2019
  • Lokalizacja
  • Ogłaszane przezOsoba prywatna
  • Rodzaj pracySezonowa
W związku ze zgubieniem dokumentów w wyniku przeprowadzki potrzebuje kosztów z data wsteczne , wystarczy paragon. Koszty zakupu i wymiany pieca i grzejników, koszty farb i malowania. Koszty z roku 2013 i 2014 Pilne !!!
Marta(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2015
Dołącz plik(maksymalnie 2MB)
Przesyłanie
[Usuń]
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Ochota
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Stolarz Meblowy
Zatrudnię stolarza meblowego z prawem jazdy. Praca w stolarni przy produkcji i u klienta przy montażu. Znajomość obsługi maszyn :frezarka dolno wrzecionowa i górno wrzecionowa,festo,piła stacjonarna z podrzynakiem,lamelownica.Zapraszam.
PRACOWNIK WARSZTATOWY PRZY PRODUKCJI REKLAM TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM!
Firma zajmująca się produkcją różnego rodzaju reklam świetlnych poszukuje pracowników do prac warsztatowo-montażowych. Wymagane doświadczenie w branży i prawo jazdy kat. B. CV proszę wysyłać na adres biuro@neon-studio.pl Tel 536966530 Wszystkim poszukującym nowych doświadczeń z góry dziękujemy.