WSPANIAŁA ENCYKLOPEDIA AUDIOWIZUALNA BRITANNICA 24 tomy! 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania03/01/2012
  • Lokalizacja
Absolutnie nowa, oryginalnie zafoliowana, wspaniała kolekcja 24 bogato ilustrowanych tomów Encyklopedii Audiowizualnej Britannica. Do każdego z tomów dołączona jest także oryginalnie zafoliowana płyta DVD z filmami dokumentalnymi przygotowanymi przez uniwersytety i instytucje naukowe Unii Europejskiej oraz Ameryki Łacińskiej. Tematyka poszczególnych tomów, to m. innymi: Biologia, Botanika, Człowiek i medycyna, Ekonomia i gospodarka, Film i teatr, Filozofia i religie, Geografia, Geologia, Historia, Literatura, Ludy i języki, Muzyka, Nauka i technika, Sport i rekreacja, Sztuka, Ziemia i wszechświat, Zoologia. Encyklopedia wydana na wysokiej jakości papierze, zdjęcia najwyższej jakości. Absolutny hit, świetna wartościowa pozycja! Gorąco polecam!
Proponuję cenę 720 zł lub zamianę na coś. Cena (oczywiście do rozsądnej negocjacji) nie zawiera kosztów ewentualnej wysyłki, które pokrywa kupujący. Preferuję odbiór osobisty przez zainteresowaną osobę. Na terenie Warszawy możliwy dowóz.
Na ewentualne pytania odpowiem telefonicznie: 601621888 lub e-mailem.
Możliwa też zamiana na coś.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Warszawa, Polska