Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Encyklopedia Chrześcijaństwa - jak nowa, wyd. JEDNOŚĆ

80 zł
Dodaj takie ogłoszenie!


Redaktor naczelny: Ks. Witczyk Henryk
Stron: 808
Oprawa: twarda
Format: 170 x 240
ISBN: 83-7224-330-1

Książka otrzymana w prezencie na bierzmowanie, od tego czasu stała na półce nie używana.

"Encyklopedia chrześcijaństwa" jest propozycją dla szerokiego kręgu czytelników. Obejmuje różne zagadnienia: od Biblii do teologii i antropologii; od symboli religijnych i liturgicznych do instytucji chrześcijańskich; od świętych do reformatorów; od charyzmatyków do ludzi kultury i osób zaangażowanych na polu działalności społeczno - politycznej. "Encyklopedia chrześcijaństwa" ma charakter ekumeniczny. Każde z ponad 1200 haseł pełni rolę klucza, który otwiera drogę do poznania jakiegoś aspektu doktryny, historii i kultury chrześcijańskiej, bądź do zrozumienia istoty dzieła wybitnych postaci, teologów, świętych, papieży i pisarzy. Pieczołowicie zostały wyszukane związki między Ewangelią a literaturą, muzyką , architekturą, malarstwem, filmem i teatrem.


Encyklopedia chrześcijaństwa to:
- przejrzysta kompozycja strony
- bogata sieć odsyłaczy
- indeks haseł
- 350 barwnych ilustracji
- reprodukcje dzieł sztuki
- 1200 haseł, w tym 9 szczegółowych artykułów
- cytaty z Pisma świętego
- fragmenty dokumentów Kościoła
- teksty wybitnych myślicieli.

Odbiór osobisty: okolice Płocka
Zapraszam do obejrzenia pozostałych moich ogłoszeń.
Możliwa wysyłka wg cennika poczty.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Płock, Polska