Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Podręczny słownik angielsko - polski i polsko - angielski z Lodz, zobacz zdjęcie
Podręczny słownik angielsko - polski i polsko - angielski
40 zł
Mam do sprzedania dwa tomy Podręcznego słownika angielsko - polskiego i polsko - angielskiego.Odbiór możliwy w Piotrkowie Trybunalskim i również w Łodzi. Możliwa wysyłka na terenie Polski, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów
Słownik mitów i tradycji kultury z Lodz, zobacz zdjęcie
Słownik mitów i tradycji kultury
15 zł
Odstąpię "Słownik mitów i tradycji kultury" Wł. Kopalińskiego, wydany w 1988 roku. Słownik jest w stanie bdb-, nie zniszczony, bez wyraźnych śladów użytkowania, jedynie upływ czasu przyżółcił część stron. Cena: 15 zł + koszt ew. wysyłki wg cennika Poczty Polskiej. Nie wysyłam "za pobraniem".
ENCYKLOPEDIA KINA pod redakcją Tadeusza Lubelskiego z Lodz, zobacz zdjęcie
ENCYKLOPEDIA KINA pod redakcją Tadeusza Lubelskiego
85 zł
Kompendium wiedzy o kinematografii przygotowane przez polskich autorów. Tom zawiera ponad 5000 haseł (biografie twórców filmowych, aktorów, charakterystyki gatunków, objaśnienia terminów technicznych i pojęć teoretycznych) Red: Tadeusz Lubelski Wydawnictwo: Biały Kruk Rok wydania: 2003 Liczba stron: 1071 Okładka: twarda z obwolutą Książka używana, normalne ślady czytania. Zapraszam do ...
Książki z Litwy, w języku litewskim, literatura piękna, słownik rosyjsko-litewski- sprzedam! Łódź z Lodz, zobacz zdjęcie
Książki z Litwy, w języku litewskim, literatura piękna, słownik rosyjsko-litewski- sprzedam! Łódź
Proszę o kontakt
Sprzedam książki wydane na Litwie. Każdą za 20 zł. Stan oceniam na bardzo dobry. Gradka dla fanów literatury litewskiej, języka litewskiego. Bronius Radzevicius, Priesausrio vieskielai. Amelie Nothomb, Baime ir drebejimas. Słownik rosyjsko-litewski, 20 tys haseł, wyd. w 1989 r.Rożes vardas, Umberto Eco, 1991. Możliwy odbiór osobisty w Łodzi. Koszt przesyłki po ...
Słownik anglojęzyczny Webster's Third New International Dictionary z Lodz, zobacz zdjęcie
Słownik anglojęzyczny Webster's Third New International Dictionary
25 zł
Posiadam na sprzedaż słownik Webster's Third New International Dictionary of the English Language Unabridged. Ilość stron 2662, twarda oprawa, Stan bardzo dobry, Odbiór w Łodzi najlepiej osobisty ze względu na wagę i gabaryty,wysyłka możliwa za zwrot kosztów ok 20 zł. Cena podlega jeszcze negocjacji :)
Kieszonkowa encyklopedia praktycznej gospodyni z Lodz, zobacz zdjęcie
Kieszonkowa encyklopedia praktycznej gospodyni
5 zł
Kieszonkowa encyklopedia praktycznej gospodyni z 1993r. o wymiarach10,5 cm na 15,5 cm.Samouczek napraw domowych.Odbiór w Łodzi .
Więcej ogłoszeń

Spawalnictwo. Słownik polsko-niemiecki/niemiecko-polski

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Oferujemy NOWE i TANIE książki zawodowe i techniczne, pomagające uzyskać specjalistyczne uprawnienia zawodowe oraz podwyższyć posiadane kwalifikacje.
Brak słownika z branży spawalniczej niemiecko-polskiego/polsko-niemieckiego był od dawna sygnalizowany. Relacje branżowe, tzn. techniczne i pracownicze istnieją od ponad 30 lat. Słownik angielsko-polski /polsko-angielski nie do końca zaspokajał potrzeby tej branży. Powszechnie znana jest działalność niemieckich instytucji certyfikacyjnych i innych organizacji skupiających firmy związane z branżą spawalniczą. Corocznie w Essen odbywają się największe na świecie targi branżowe: Schweiβen und Schneiden - Messe, na których wystawiają się również firmy z Polski, oraz odwiedza je duża ilość przedstawicieli polskich firm. Na tych przesłankach i podstawach terminologicznych opracowaliśmy ten słownik. Terminologia jest absolutnie współczesna. Oparta na współczesnej dokumentacji: katalogach firmowych, targowych i normach – gwarantuje najwyższą jakość specjalistycznej komunikacji interpersonalnej zarówno w warunkach opracowywania dokumentacji, zachowywania procedur i porozumiewania się w warunkach projektów z zakresu konstrukcyjno-budowlanego. Przełomową innowacją w zakresie słowników specjalistycznych jest zastosowanie rysunków 3D do obrazowania terminologii w zakresie pozycji spawania. W tym przypadku graficzne przedstawienie pozycji rozwiązuje wszystkie wątpliwości, zwłaszcza, że obowiązuje norma PN-EN ISO 6947: 2011E, która nie zawiera polskich odpowiedników, pomimo tego, że zastąpiła wycofaną normę PN-EN ISO 6947:1999P – zawierającą polskie odpowiedniki. Wszelkie sygnały z rynku pracy wskazują, że ruszają nowe projekty energetyczne na rynkach niemieckojęzycznych, tzn. nie tylko w Niemczech, lecz również w Szwajcarii. Wyprzedzając te oczekiwania wydajemy właśnie ten słownik.
•Wydawnictwo i Handel Książkami „KaBe”, Krosno 2014
•wydanie: 1
•ss. 170
•format A5
•oprawa kolorowa, foliowana
Spis treści
Wprowadzenie
1. Numery procesów, Nazwy, Kody, Skróty
2. Procesy spawania, Materiały, Materiały spawalnicze, Obróbka cieplna, Sprzęt
3. Pozycje spawania
4. Inspekcja i badanie spoin
5. Geometryczne niezgodności spawalnicze
6. Wytwarzanie konstrukcji stalowych
7. BHP – Środowisko
Sprzedaż bezpośrednia lub wysyłkowa.
Koszt wysyłki:
Przedpłata na konto - 10 zł
Płatność przy odbiorze - 16,50 zł
Wystawiamy faktury Vat
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów.