Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam słownik wyrazów obcych dla dzieci klas 1-3 z Bydgoszcz, zobacz zdjęcie
Sprzedam słownik wyrazów obcych dla dzieci klas 1-3
8 zł
Sprzedam słownik wyrazów obcych dla dzieci klas 1-3.Słownik jest nowy nieużywany , w twardej oprawie , 128 stron.Polecam!Możliwy odbiór osobisty lub wysyłka za dodatkową opłatą.

SŁOWNIK MORSKI ANGIELSKO POLSKI

20 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
SŁOWNIK ZAWIERA OKOŁO 20 000 ANGIELSKICH TERMINÓW
ROK 1963
LICZBA STRON: 363

W ZAKRES TEMATYKI WCHODZĄ:
ŻEGLUGA,
SIŁOWNIE OKRĘTOWE,
HANDEL MORSKI,
TEORIA OKRĘTÓW,
BUDOWNICTWO OKRĘTOWE,
RATOWNICTWO MORSKIE,
RYBOŁÓWSTWO,
MARYNARKA WOJENNA,
BUDOWNICTWO WOJENNE,
JACHTING,
RADIONAWIGACJA

LIST EKONOMICZNY POLECONY 6,50 ZŁ

ODBIÓR OSOBISTY BYDGOSZCZ STARY FORDON

ZA POBRANIEM PLUS 15,50 ZŁ

Słownik morski jest pierwszym tego rodzaju słownikiem w Polsce. Wobec rozwoju żeglugi i postępu technicznego na tym polu, włączono do tego słownika wiele terminów technicznych, które nie są morskimi w ścisłym tego słowa znaczeniu.
SŁOWNIK ZAWIERA OKOŁO 20 000 ANGIELSKICH TERMÓW ZACZERPNIĘTYCH Z LITERATURY ANGIELSKIEJ I AMERYKAŃSKIEJ ORAZ ICH ODPOWIEDNIKI LUB ZASTĘPCZE OBJAŚNIENIA W JĘZYKU POLSKIM. W SŁOWNIKU ZNAJDUJE SIĘ TEŻ SPORA ILOŚĆ WYRAŻEŃ I KOMEND NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANYCH W PRAKTYCE MORSKIEJ. PONADTO SŁOWNIK ZAWIERA OKOŁO 600 WAŻNIEJSZYCH SKRÓTÓW UŻYWANYCH W TRANSPORCIE MORSKIM I LITERATURZE TECHNICZNEJ.
Popularne