Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Encyklopedia zdrowia kobiety A-Z Christine Ammer

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Wiarygodne informacje ze źródła godnego zaufania. Ponad 1000 odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej zadają kobiety.
Od anatomii układu rozrodczego kobiety i mężczyzny po podstawy działania układów wydzielania wewnętrznego
- Od dojrzewania po menopauzę i starość
- Hasła poświęcone aktywności seksualnej i jej zaburzeniom
- Zapobieganie ciąży i leczenie niepłodności
- Ciąża, poród - od planowania, przez okres ciąży, po problemy, jakie mogą pojawić się u matki lub dziecka po porodzie
- Podtrzymanie zdrowia - dieta, aktywność fizyczna, panowanie nad masą ciała; picie, palenie i inne uzależnienia
- Czego kobieta powinna oczekiwać - i wymagać - podczas wizyty u lekarza, kiedy i jakie badania powinny być wykonane
- Opisy chorób, metody ich rozpoznania i leczenia (łącznie ze sposobami domowymi i ziołami) oraz wpływ, jaki te choroby mogą mieć na aktywność seksualną i rozrodczość
Encyklopedia zdrowia kobiety Christine Ammer to obszerne kompendium wiedzy o zdrowiu, przeznaczone dla współczesnej kobiety, która chce rozumieć, co się dzieje z jej ciałem, i jak najskuteczniej dbać o swoje zdrowie.
Nawet w przypadku większości chorób przewlekłych to, co wrodzone, nie jest nieuchronne. Wiedza o tym, jak zapobiegać chorobie wieńcowej, udarowi mózgu, cukrzycy, nowotworom, chorobie Alzheimera i osteoporozie wciąż jest wielkim wyzwaniem, ale już nie mroczną tajemnicą. Tematy budzące kontrowersje omówiono w sposób wyważony, wyczerpujący i zgodnie z najnowszą wiedzą.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bydgoszcz, Polska