Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

UPS - Zasilacz awaryjny 2x 230V, 360W

235 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

UT650E-FR - Uniwersalny zasilacz awaryjny UPS 650 VA / 360 W, przeznaczony do zasilania 2 dowolnych urządzeń elektrycznych. Jego cechami charakterystycznymi są:

Posiada 2 gniazda typu French (standardowe gniazda wykorzystywane na terenie Polski)
Posiada wbudowany akumulator podtrzymujący RBP0118
Wykorzystuje innowacyjną technologię zarządzania bateriami (zwiększa wydajność i żywotność akumulatora)
Może współpracować z praktycznie dowolnym generatorem napięcia 230V AC
Symuluje falę sinusoidalną na wyjściach 230V AC
Wspiera funkcję automatycznej regulacji napięcia wyjściowego (AVR)
Posiada konfigurowalny alarm uruchamiający sygnał dźwiękowy gdy zasilacz przełączy się w tryb awaryjny
CyberPower UT650E-FR jest uniwersalnym zasilaczem UPS, który sprawdza się świetnie w każdym standardowym systemie elektrycznym. Można go wykorzystać do zasilania urządzeń RTV, AGD, narzędzi elektrycznych, urządzeń biurowych, komputerów, itp. Polecamy go przede wszystkim do zastosowań domowych lub małych biur.

Parametry techniczne:
Napięcie zasilania: 230V AC
Napięcie wyjściowe: 230V AC (simulated SineWave)
Moc pozorna: 650 VA
Moc czynna: 360 W
Ilość wyjść: 2
Typy wyjść: French
Akumulator: RBP0118
AVR: TAK
Czas przełączenia: 4 ms
Sygnalizacja akustyczna: TAK
Temperatura pracy: 0...+40 oC
Wymiary: 84 x 159 x 252 mm
Waga: 3.8 kg
Gwarancja producenta: 24 miesiące

Wbudowany akumulator
Potrzymanie pracy urządzeń po awarii sieci 230V AC
Na wyposażeniu zasilacza UT650E-FR znajduje się akumulator podtrzymujący RBP0118. Dzięki niemu możliwa jest praca w trybie awaryjnym, podtrzymującym zasilanie systemu po awarii sieci 230V AC. Zasilacz przełącza się w tryb awaryjny automatycznie, a średni czas przełączenia wynosi 4 ms. Skuteczny czas pracy w trybie bateryjnym wynosi około:

28 minut przy 60 W
16 minut przy 90 W
Dodatkową zaletą zasilacza jest możliwość współpracy z praktycznie dowolnym generatorem napięcia 230V AC. Dzięki czemu można go stosować w miejscach w których często dochodzi do awarii zasilania.

Symulacja fali sinusoidalnej
Współpraca z dowolnym urządzeniem elektrycznym
Dużą zaletą zasilaczy serii UT jest generacja napięcia sinusoidalnego w trybie awaryjnym (o takim samym przebiegu jak napięcie z sieci 230V AC). Dzięki czemu mogą one skutecznie współpracować z urządzeniami z zasilaniem o charakterze pojemnościowym lub indukcyjnym. Zasilanie tych urządzeń napięciem o przebiegu prostokątnym może spowodować niepoprawne działanie, a nawet ich uszkodzenie.

Automatyczna regulacja napięcia
Duża tolerancja napięcia wejściowego
Zasilacz realizuje funkcję automatycznej regulacji napięcia (AVR), która utrzymuje napięcie wyjściowe na bezpiecznym poziomie. Automatycznie reguluje zbyt niskie i zbyt wysokie napięcia, zapewniając tym samym stabilną i bezawaryjną pracę podłączonych urządzeń. Dzięki funkcji AVR napięcie wyjściowe jest na niezmiennym poziomie, praktycznie bez względu na różnicę w napięciu zasilania.

Ognioodporna obudowa
Minimalizacja strat w przypadku pożaru
Cechą charakterystyczną zasilaczy serii UT są obudowy typu Tower, wykonane z wysokiej klasy tworzywa sztucznego. Cechują się one wysoką ognioodpornością, dzięki której minimalizowane są straty w przypadku wybuchu pożaru.

Zastosowane zabezpieczenia:
Zabezpieczenie przed przeładowaniem - bezpiecznik i wewnętrzny ogranicznik
Zabezpieczenie DSL / Tel / FAX / Modem RJ11 / RJ45