Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

MIERNIK WILGOTNOŚCI DREWNA I WILGOTNOŚCI BUDOWLANEJ T510

1 070 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego

Obok określenia wilgotności materiałów typu gips lub tynk, urządzenie nadaje się także do czynności kontrolnych w gospodarstwach leśnych, tartakach oraz wszelkich zakładach obróbki drewna. Uniwersalność zastosowania modelu T500 jest niespotykana wśród urządzeń tej klasy.

W szczególności przydatne do pomiaru wilgotności drewna jest menu pozwalające na wybór materiału wśród setek różnych rodzajów drewna.

Możliwe jest to dzięki zapisaniu w oprogramowaniu urządzenia potwierdzonych eksperymentalnie krzywych materiałowych. Każda z krzywych jest opatrzona własnym numerem, co ułatwia wybór.

Dołączony do zestawu 170 stronicowy spis rodzajów drewna jest niewątpliwie najobszerniejszą pozycją tego rodzaju na rynku.

Do wyposażenia należy także kompensacja temperaturowa kontrolowanego materiału. Ten profesjonalny miernik został wyprodukowany na terenie Niemiec.

Ustalona w czasie rzeczywistym wartość wilgotności drewna oraz określona temperatura drewna są w trakcie pomiaru jednocześnie wyświetlane na czytelnym, kolorowym ekranie wyposażonym w specjalne szkło Blanview, które gwarantuje wysoki kontrast wyświetlania wartości pomiarowych także przy świetle słonecznym.


Wszystko to możliwe jest po zastosowaniu modelu T510 kompatybilnego z wszystkimi rodzajami elektrod.

Opcjonalny zestaw adapteru TS umożliwia przyłączenie do T510 wszystkich elektrod MultiMeasure, przeznaczonych do pomiaru wilgotności drewna i wilgotności budowlanej.

W ten sposób możliwe jest pełne wykorzystanie uniwersalności urządzenia, niespotykanej wśród kompaktowych mierników tej klasy.

W przypadku pomiaru wilgotności ukrytych elementów, w twardych materiałach, jak np. beton, w sufitach belkowych, w warstwie izolacyjnej poprzez fugi krawędziowe, w ścianach wielowarstwowych i sufitach, w różnych rodzajach drewna o różnych twardościach.

Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie zestawu TS.

Model T510 może korzystać z całego zakresuelektrod MultiMeasure. Są to elektrody wbijane, powierzchniowe, okrągłe lub płaskie o różnych długościach i średnicach, o izolowanych lub nieizolowanych kolcach.

Tworzenie i wizualizacja pomiarów matrycowych

Należące do zakresu dostawy oprogramowanie MultiMeasure Studio, przy aktywnym połączeniu USB z urządzeniem pomiarowym, pozwala na wykorzystanie komfortowej funkcji asystenta. Służy to stworzeniu wizualizacji pomiarów punktowych.

Zestaw składa się z dwóch specjalnych głowic. Mogą one zostać szybko zamocowane do górnej części urządzenia za pomocą nakrętek łączących i służyć jako złącze opcjonalnego przewodu przedłużającego TC 25.

Długi przewód pozwala na wygodne przeprowadzanie pomiarów także w miejscach trudno dostępnych.

Jedno oprogramowanie do praktycznie wszystkich urządzeń pomiarowych:

Dostępna opcjonalnie wersja MultiMeasure Studio może współpracować z w pełni kompatybilnymi urządzeniami T510.

Posiadacze takich lub bezprzewodowych urządzeń pomiarowych mogą także korzystać z omawianego oprogramowania. Pozwala ono na analizę danych i zarządzanie wszystkimi projektami pomiarowymi oraz danymi klienta z poziomu jednej aplikacji!


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Gliwice
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Zagęszczarka jednokierunkowa wynajem z Gliwice, zobacz zdjęcie
Zagęszczarka jednokierunkowa wynajem
70 zł
Witam,wynajmę zagęszczarkę jednokierunkową2 doby 10% rabat, 3-7 dni 20% rabat. Wystawiamy faktury VAT.Dowozimy sprzęt pod wskazany adres.Więcej informacji na: https://wypozyczalnia-tws.pl/zageszczarka-jednokierunkowa