Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

WSKAŹNIK WILGOTNOŚCI BM31

420 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów. Prezentowany miernik jest Niemieckiej firmy TROTEC. W ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, dźwięku, powietrza, odległości, grubości warstw...


Model BM31 to elektroniczny wskaźnik wilgotności, pozwalający na szybkie i proste pomiary wilgotności powierzchniowej różnych materiałów. Umożliwia to szybkie ustalenie rozkładu wilgotności ścian, podłóg lub sufitów.

Zastosowany pomiar dielektryczny pozwolił na wyeliminowanie z pomiaru wilgotności wszelkich usterek, ponieważ nie ma konieczności wbijania elektrod w kontrolowane materiały.

Model BM31 jest natychmiastowo gotowy do pracy i zwraca uwagę szybkim czasem reakcji. Obok aktualnej wartości pomiarowej, po naciśnięciu przycisku podaje także na podświetlanym ekranie pomocnicze parametry dodatkowe takie jak wartość minimalna i maksymalna. Dodatkowo, aktualna wartość pomiarowa może zostać wstrzymana na ekranie za pomocą funkcji Hold.

Urządzenie wskazuje nie tylko wartość wilgotności powierzchniowej, nadaje się także do wstępnej kontroli stopnia związania materiałów budowlanych w ramach pomiarów CM.


Zalety praktyczne:
  • Rozwój, Konstrukcja i wzornictwo, Produkcja i wykonanie 100 % Trotec
  • szybkie i nieniszczące ustalenie rozkładu wilgotności w obszarach powierzchniowych
  • przydatne urządzenie wstępnej kontroli w ramach pomiarów CM
  • funkcja wartości maksymalnej, minimalnej oraz wstrzymanej
  • automatyczny test działania i stanu naładowania akumulatora
  • natychmiastowa gotowość do pracy
  • optymalny stosunek parametrów do ceny
  • podświetlany ekran
  • automatyczne wyłączanie
  • Ergonomiczna, praktyczna niemiecka konstrukcja i wzornictwo objęte ochroną prawną
urządzenia dostarczamy za pośrednicwtem kuriera UPS/DHL. Gwarancja 2 lata.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Bytom
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Tokarka okazja! z Bytom, zobacz zdjęcie
Tokarka okazja!
800 zł
Przedmiotem sprzedaży jest tokarka stan sprawna brak wtyczki reszta info na tel. zapraszam do odbioru osobistego