Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Laptop zabawka edukacyjna z Wilanow, zobacz zdjęcie
Laptop zabawka edukacyjna
37 zł
Sprzedam laptop -zabawka edukacyjna edu na obrazkach nauka stanie sie zabawamowi po polsku, wyrazny, przyjazny i zrozumiały głos lektorawspaniały kolorowy laptop uczy literek i cyferek pomaga rozwijac zdolnosci jezykowe, matematyczne oraz umiejetnosci logicznego myslenia.ALFABETYCZNA I NUMERYCZNA KLAWIATURAduże przyciski o zaokrąglonym kształcie dostosowane dlanajmłodszych dzieciPOLSKIE LITERY( ą, ...

Gra edukacyjna przedszkolak NOWA

30 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Elektroniczna gra edukacyjna, w trakcie której dzieci uczą się wyszukiwania różnic, odnajdywania i kojarzenia cech wspólnych oraz poznawania kształtów. Na 12 planszach, znajdują się 420 rysunków o różnej tematyce (dopasuj obrazki, połącz literki, co do czego pasuje itp.), z których różne elementy należy ze sobą skojarzyć. Przy niektórych rysunkach umieszczony jest punkt, jeżeli gracz zna odpowiedź dotyka specjalnymi długopisami odpowiednie dwa punkty na planszy. Przy prawidłowej odpowiedzi lampka zapali się. Zawartość pudełka: 12 plansz temetycznych (420 rysunków), opis do gry. NOWA nie otwarta.
Popularne