Fisher Price Żabka - Mierz ze mną 

45 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/09/2018

Fisher Price Żabka - Mierz ze mną!

Kum-kum! Fisher-Price® Żabka - Mierz ze mną! Żabka wydaje zabawne dźwięki, które zachęcają dzieci do poznawania świata, licząc przy tym od 1 do 50!

Chowana miarka zaprasza przedszkolaki do mierzenia i porównywania otaczających je przedmiotów. Żabka to wspaniały towarzysz zabawy dla Twojej pociechy! Inspiruje małych odkrywców do wielkich pomysłów Mierzenie:

Przedszkolaki uczą się mierzyć rzeczywistą długość różnych przedmiotów przy pomocy miarki. Porównywanie: Przedszkolaki porównują rozmiary znanych przedmiotów i uczą się określać, które są dłuższe, a które - krótsze. Metoda prób i błędów: Żabka zachęca przedszkolaki do mierzenia różnych przedmiotów w poszukiwaniu odpowiedniego rozmiaru.

Co jest dłuższe?
Ukryta w Żabce miarka ma długość 50 centymetrów, a dodatkowo jej używanie wiąże się z nauką liczenia i poznawaniem miar. Zwierzątko odlicza oraz wydaje zabawne i śmieszne dźwięki, co sprawi, że maluchy chętniej będą z niej korzystać. Wciśnięcie przycisku na główce Żabki chowa miarkę i pozwala rozpocząć zabawę na nowo!

Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 11-2016
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Kielce, Polska