Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Do Sprzedania Teren Inwestycyjny pod Pow. Handlowe z Zuromin, zobacz zdjęcie
Do Sprzedania Teren Inwestycyjny pod Pow. Handlowe
220 000 zł
Do Sprzedania Działka Inwestycyjna położona przy głównej drodze wjazdowej do Żuromina jadąc od Warszawy. Działka o powierzchni 0,3216 ha, sklasyfikowana w rejestrze użytków jako działka rolna RIIIa. Działka położona przy głównej drodze gminnej o nawierzchni asfaltowej, w sąsiedztwie zabudowy handlowo - usługowej i działek budowlanych. Działka położona na terenie objętym miejscowym planem zagospoda ...

Wspaniała działka budowlana położona w miejscowośći Konopaty

55 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
Działka znajduje się w odległość kilkunastu metrów od najbliższego lasu. Znakomite miejsce dla osoby która poszukuje ciszy oraz spokoju, zdala od miejskego zgiełku. Jednak wystarczy pokonać kilka km aby dotrzeć do najbliższej większej miejscowości lubowidz Miejscowość konopaty urzekła swoim spokojem oraz charakterystycznym wyglądem już nie jedną osobę!!!

KUP BEZ PROWIZJI!
Szukaj mieszkań tylko z Metrohouse a za przeprowadzenie transakcji nie zapłacisz prowizji, a dodatkowo objęty będziesz bezpłatnym ubezpieczeniem przy zakupie nieruchomości. Każda osoba, która dokona zakupu mieszkania za pośrednictwem Metrohouse otrzyma od nas świadczenia usług assistance na okres 12 miesięcy. Ubezpieczenie Mieszkanie z Gwarancją dla klientów Metrohouse jest realizowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Metrohouse pomoże Ci również w wyborze oraz załatwianiu formalności związanych z kredytem bądź pożyczką hipoteczną. Posiadamy ofertę ponad dwudziestu banków, a nasi doradcy są najwyższej klasy specjalistami, którzy posiadają bogate doświadczenie na rynku kredytów hipotecznych, przygotujemy ofertę kredytu idealną dla Ciebie!