Nieruchomość z linią brzegową jeziora i z wydanymi warunkami zabudowy!!! 

459 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania25/05/2021
  • Na sprzedaż przezAgencja

Jeśli szukacie Państwo wyjątkowego miejsca, z bajkowym widokiem na jezioro i z możliwością zabudowy – to trafiliście na idealną ofertę!

Chojnickie Biuro Nieruchomości zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z bezpośrednim dostępem do Jeziora Wielkiego Cekcyńskiego.

Nieruchomość gruntowa o powierzchni łącznej 1,1998 ha, (składająca się z dwóch działek) zlokalizowana w miejscowości Cekcyn, w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie tucholskim, w gminie Cekcyn, w samym sercu Borów Tucholskich.

Powyższa nieruchomość z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego zblokowanego z garażem. Maksymalna powierzchnia zabudowy do 400 m2. Została zaprojektowana nowoczesna i bardzo oryginalna koncepcja budowy domu – wizualizacja dołączona do oferty.

Teren bez nasadzeń, równy, skąd rozciąga się urokliwy widok na jezioro.

Dostępne media: woda, kanalizacja oraz prąd w drodze głównej.

W najbliższej okolicy znajduje się rozproszona zabudowa jednorodzinna lub letniskowa co zapewnia spokój.

Nieruchomość z jednej strony graniczy z jeziorem, do którego jej właściciel ma bezpośredni dostęp (możliwość zrobienia pomostu bądź „prywatnej” plaży).

Wjazd na nieruchomość z drogi gminnej.

Działka leżąca bezpośrednio nad malowniczym Jeziorem Cekcyńskim, zainteresuje kogoś, kto z daleka od zgiełku miasta, na łonie przyrody, chce delektować się ciszą i spokojem.

Cekcyn to miejscowość turystyczna położona w sąsiedztwie Borów Tucholskich, między Tucholą (12 km) a Bydgoszczą (56 km). Atrakcją Cekcyna jest Jezioro Wielkie Cekcyńskie, gdzie wydzielono strzeżone kąpielisko, a w jego pobliżu znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i turystycznego. Ważnym atutem turystycznym gminy jest ponadto jej położenie w otulinie Tucholskiego Parku Krajobrazowego.

Oferta nr CH2105-0046

www.chbn.pl

Działka z linią brzegową jeziora, wydane warunki zabudowy, centrum Borów Tucholskich!!

Zadzwoń i umów się na prezentację!!!

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Cekcyn
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Działka budowlana na sprzedaż Żalno koło Tucholi. z Tuchola, zobacz zdjęcie
Działka budowlana na sprzedaż Żalno koło Tucholi.
69 000 zł
Sprzedam działkę budowlaną z prawem do zabudowy o powierzchni 1865 m2 w miejscowości Żalno koło Tucholi. tel. 507515495 cena 69000, 00 zł 37 za metr
NA SPRZEDAŻ DUŻA DZIAŁKA z warunkami zabudowy na 2 domy, Bory Tucholskie z Tuchola, zobacz zdjęcie
NA SPRZEDAŻ DUŻA DZIAŁKA z warunkami zabudowy na 2 domy, Bory Tucholskie
200 000 zł
Na sprzedaż duża atrakcyjna działka budowlana w Borach Tucholskich, w gminie Cekcyn. Nieruchomość o powierzchni ponad 3380 m2, ogrodzona, o wymiarach ok 60x50m. Działka częściowo zalesiona samosiejkami (z możliwością wycinki), dojazd drogą utwardzoną i kostką. Jest to działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy na 2 domy. NA DZIAŁCE WYBUDOWANO OBECNIE NOWY, solidny murowany ...
Działka w malowniczych Borach Tucholskich z Tuchola, zobacz zdjęcie
Działka w malowniczych Borach Tucholskich
127 880 zł
Bory Tucholskie to jeden z największych kompleksów lasów sosnowych w Polsce. Tutaj na pograniczu Borów w odległości 18 km od miejscowości Tuchola znajduje się niewielka miejscowość Brzozie gm. Cekcyn. Mała miejscowość zabudowana zaledwie kilkunastoma budynkami mieszkalnymi i budynkami o funkcji mieszkalno - wypoczynkowej. Pełne grzybów i jagód lasy, pobliskie jeziora (Cekcyńskie Wielkie, Suchom) ...
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich z Tuchola, zobacz zdjęcie
Działka rekreacyjna w Borach Tucholskich
46 326 zł
LOKALIZACJANieruchomość położona jest w miejscowości Lisiny w gminie Cekcyn około 20 km od Tucholi. Otoczenie działki w większości stanowią tereny leśne, w niedalekim sąsiedztwie znajduję się również jezioro Suchom.OPISDziałka posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach około 32m x 103m. Około 1km od nieruchomości znajduje się jezioro Suchom. Teren otaczający działkę to obszar obf ...
Więcej ogłoszeń