Działka Stare Biskupice 1000m2 (nr: 12) 

60 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania13/08/2020
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przezAgencja
Osiedle Jezioro Biskupickie, Stare Biskupice gmina Słubice. Oferujemy do sprzedaży 40 atrakcyjnych działek budowlanych o pow. od 10 do 20 arów, w cenie brutto 60,00 zł/m2. Osiedle Jezioro Biskupickie składa się ze 120 działek, położonych na pięknym terenie o różnej wysokości, otoczonych otuliną leśną, od północy graniczy z jeziorem Biskupickim. Osiedle posiada aktualny miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego terenu. Woda i prąd znajdują się w drogach lokalnych. Działki stanowią integralną część Starych Biskupic . Miejscowość posiada dobrą komunikację ze Słubicami (drogą nr 118 Słubice-Kostrzyn lub drogą 137 Słubice-Sulęcin-Międzyrzecz), 8 minut drogi autem. Osiedle oddalone jest 90 km od Berlina, 85 km od Zielonej Góry i Gorzowa.
W bliskiej perspektywie na i przy osiedlu powstaną obiekty handlowo-usługowe, zaś przy jeziorze inwestor przewiduje budownictwo mieszkaniowe. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu k.c. Po więcej informacji dzwoń pod numer 695 397 978 lub jak niżej...
Numer oferty w biurze: 12
Lokalizacja: Lubuskie, Słubicki, Słubice

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Stare Biskupice, Słubice, słubicki