Sprzedam działki nad jeziorem 50 zł/m2 

Proszę o kontakt
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania04/02/2021
  • Na sprzedaż przezWłaściciel

Sprzedam działki rekreacyjne z pięknym widokiem nad Jeziorem Dłuskim w powiecie Rypińskim w dalszej części od lustra wody (działki z linią graniczną jeziora już sprzedane). Cała działka podlegająca podziałowi wynosi ok. 4 ha. Natomiast wielkość poszczególnych działek jest już wytyczona i ukazana na załączonych zdjęciach. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy (możliwość postawienia domu do powierzchni 220 m2. Do działek istnieje możliwość podłączenia instalacji wodnej oraz elektrycznej z linii znajdujących się na przyległej działce (koszt podłączenia instalacji do budynku ponosi kupujący). Do każdej działki będzie poprowadzona polna, nieutwardzona droga, która także będzie zapewniała dla każdego dostęp do jeziora (szerokość wspólnej linii brzegowej wynosi 18 m, zaznaczono na czerwono na zdjęciach). Działki zlokalizowane są w spokojnej okolicy co daje możliwość odpoczynku od miastowego zgiełku, a także relaksu z wędką. W niedalekiej odległości znajdują się sklepy spożywcze, park oraz gminna plaża z pomostem. W odległości 10 km znajduję się większe miasto (Rypin). Działki są położone 70 km do Torunia, 150 km do Warszawy. Kwota za metr kwadratowy działki podana w ogłoszeniu nie podlega negocjacji.


Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Gulbiny 64
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Działka (49a) przy lesie ze stawem niedaleko jeziora z Rypin, zobacz zdjęcie
Działka (49a) przy lesie ze stawem niedaleko jeziora
Proszę o kontakt
Sprzedam działkę 49 arów przy lesie, ze stawem (w granicach działki). IV i V klasa ziemi (po uzyskaniu w gminie warunków zabudowy można bez problemu budować dom). W pobliżu (200 metrów) znajduje się jezioro trąbińskie z licznymi pomostami. Niedaleko sklepy spożywcze. 50km do Torunia. 150km do Warszawy. 200km do Gdańska, Poznania i Łodzi. 40km do wjazdu na autostradę A1.