Działka 4,0606 ha – Nadróż / Rypin (na działce prąd). 

144 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania02/01/2021
  • Na sprzedaż przezWłaściciel

Działka 4,0606 ha – Nadróż / Rypin (na działce prąd). Grunt pod fotowoltaikę.

Mam do sprzedania działkę (lub do wydzierżawienia pod fotowoltaikę) w całość o powierzchni 4,0606 ha we wsi Nadróż koło Rypina gmina Rogowo. KW nr WL1Y/00026629/9 – księgę wieczystą prowadzi Sąd Rejonowy w Rypinie IV Wydział Ksiąg Wieczystych. Działka przylega do lasu i jest na niej staw. Działka nr 140/8. Działka o zróżnicowanym rodzaju – szczegóły na zdjęciach. Bezpośrednio na działce jest prąd. Dla przykładu podam, że dojazd z Warszawy zajmuje około 2h tj. 160 km.


Piotr(Zobacz więcej ogłoszeń)Użytkownik od 07-2014
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Rypin
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam działki nad jeziorem 50 zł/m2 z Rypin, zobacz zdjęcie
Sprzedam działki nad jeziorem 50 zł/m2
Proszę o kontakt
Sprzedam działki rekreacyjne z pięknym widokiem nad Jeziorem Dłuskim w powiecie Rypińskim w dalszej części od lustra wody (działki z linią graniczną jeziora już sprzedane). Cała działka podlegająca podziałowi wynosi ok. 4 ha. Natomiast wielkość poszczególnych działek jest już wytyczona i ukazana na załączonych zdjęciach. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy (możliwość postawienia domu do ...
Działka (49a) przy lesie ze stawem niedaleko jeziora z Rypin, zobacz zdjęcie
Działka (49a) przy lesie ze stawem niedaleko jeziora
Proszę o kontakt
Sprzedam działkę 49 arów przy lesie, ze stawem (w granicach działki). IV i V klasa ziemi (po uzyskaniu w gminie warunków zabudowy można bez problemu budować dom). W pobliżu (200 metrów) znajduje się jezioro trąbińskie z licznymi pomostami. Niedaleko sklepy spożywcze. 50km do Torunia. 150km do Warszawy. 200km do Gdańska, Poznania i Łodzi. 40km do wjazdu na autostradę A1.
Las sosnowy ponad 70-letni 1,08 ha gmina Rogowo z Rypin, zobacz zdjęcie
Las sosnowy ponad 70-letni 1,08 ha gmina Rogowo
48 000 zł
Las na pograniczu kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego - Kosiory ( w kierunku Podlesia). Był sadzony ok 70-80 lat temu. Wygodny dojazd. Cena za całą działkę. Działka zaznaczona na grafikach.