Działka 2, 73ha logistyka, handel, przemysł, skład. 

1 500 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
Działka 2,73 ha pod logistykę, handel, obiekty przemysłowe i składowe. Podana cena jest ceną netto. Należy doliczyć 23% VAT. Cena za m2 gruntu 54,76 zł/1m2 netto Polecam do sprzedania działkę o pow. 27388 ha, położoną na obrzeżach miasta Ruda Śląska, w dzielnicy Kochłowice, w rejonie ul. Cegielnianej. Działka niezabudowana, płaska, o regularnym kształcie zbliżonym do trójkąta, o wymiarach ok. 208m x 131m, częściowo zakrzewiona i zadrzewiona. Teren działki nie jest ogrodzony. Uzbrojenie w sąsiedztwie: woda, prąd, gaz, kanalizacja. W pobliżu niezabudowane działki, zabudowa mieszkaniowa i tereny zieleni. Dojazd do działki drogą publiczną urządzoną i utwardzoną. Zgodnie z MPZP (Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego) działka położona jest na obszarze oznaczonym: - P1 tereny obiektów przemysłowych, składowych (obszar ok. 9500m2), - ZP 3 tereny zieleni urządzonej, obiekty usług logistyki i handlu o powierzchni sprzedaży poniżej 2000 m.kw. (obszar ok. 17888m2). Działka doskonale skomunikowana, w pobliżu zabudowa mieszkaniowa, autostrada A4, w odległości 300-400m przystanek autobusowy oraz pętla autobusowa (500m). Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości. Cena działki jest bardzo atrakcyjna!!! Oferujemy dogodne warunki kredytowe przy zakupie nieruchomości i pomagamy w załatwieniu formalności związanych z uzyskaniem kredytu hipotecznego, firmowego i inwestycyjnego. Agent nieruchomości zainteresowany tą ofertą dla swojego klienta proszony jest o kontakt. Chętnie uzgodnimy warunki współpracy z RE/MAX przy sprzedaży. CAŁOŚĆ KOSZTÓW POŚREDNICTWA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA AGENCJI. Dodatkowe 13 zdjęć na stronach: www.remax-gold.pl lub www.remax-polska.pl/marta_kulawik Nr licencji zawodowej 19584 Agent prowadzący: Marta Kulawik Tel.: +48 665 167 906 e-mail: marta.kulawik@remax-polska.pl www.marta-kulawik.pl www.remax-gold.pl http://www.remax-polska.pl/marta_kulawik RE/MAX Gold ul. Kopernika 26 40-064 Katowice Tel.: +48 32 776 01 70 e-mail: gold@remax-polska.pl www.remax-gold.pl www.remax-polska.pl/gold W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 940/2673/OGS
Lokalizacja: Śląskie, Ruda Śląska, Kochłowice, Cegielniana

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Cegielniana, Kochłowice, Ruda Śląska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Grunt handlowo-usługowy na sprzedaż. z Ruda Śląska, zobacz zdjęcie
Grunt handlowo-usługowy na sprzedaż.
1 597 225 zł
OpisPRZEDSTAWIAM PAŃSTWU DOSKONALE SKOMUNIKOWANY TEREN POŁOŻONY W CENTRUM AGLOMERACJI ŚLASKIEJ PRZY NAJWIĘKSZYCH TRASACH REGIONU, DTŚ, A4, A1 DZIĘKI TAKIEMU POŁOŻENIU ZAPEWNIONA JEST DOBRA KOMUNIKACJA Z KAŻDEGO KIERUNKU I DO NAJDALEJ POŁOŻONYCH MIEJSC W OBSZARZE. MOCNE STRONY -Własność -W centrum największego szlaku komunikacyjnego Śląska WARUNKI PLANISTYCZNE -Większa część terenu objęta ...