Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

DZIAŁKI Rekreacyjne ORLE - JEZIORO Głuszyńskie

25 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

DZIAŁKI REKREACYJNE

Sprzedam 2 działki rekreacyjna położone w Głuszynku, w gminie Topólka, w powiecie radziejowskim. Blisko media, korzystnie usytuowany obniżony równy teren, bardzo dobry dojazd, ponieważ praktycznie do samych działek można dojechać publiczną droga asfaltowa – od tej drogi wytyczony jest 5 metrowy pas ziemi (służebność gruntowa drogi) umożliwiający bezpośredni dojazd do działek wzdłuż którego znajdują się inne działki, i który prowadzi do linii brzegowej jeziora (około 200m). Działki nieuzbrojone.

Działki z księgami wieczystymi, są wolne od obciążeń i praw osób trzecich. Dla tych działek nie ma obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego i z tego powodu nie można określić ich przeznaczenia, a w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Topólka działki te stanowią tereny turystyczno-usługowe.

DZIAŁKA I

Działka w kształcie prostokąta o powierzchni 966 m2. Wymiary: długość – 66m, szerokość – 15m. Dla tej działki zostało sporządzone zgłoszenie miejące na celu budowę budynku gospodarczego o wymiarach 5m x 5m x ok 3,9m.

DZIAŁKA II

Działka w kształcie litery „L” o powierzchni 1771 m2. Wymiary: długość – 93m, szerokość 15m i 33m. Dla tej działki zostały ustalone warunki zabudowy i zagospodarowania terenu polegające na budowie budynku gospodarczego o maks. powierzchni 70m2 oraz na budowie zbiorka bezodpływowego na nieczystości ciekłe (szamba szczelnego). Ponadto na działce znajduje się staw przepływowy otoczony dookoła drzewami, pozostała część działki jest pusta.


Jest to jedno z najbardziej uroczych miejsc w regionie, czysta woda, cicha, spokojna okolica i dobrze zorganizowana infrastruktura turystyczna - unikalna lokalizacja i położenie działki! Jezioro objęte strefa ochrony akustycznej oraz chronionego krajobrazu, jezioro naturalne, polodowcowe-rynnowe charakteryzujące się wydłużonym kształtem, dużymi i zróżnicowanymi głębokościami oraz bardzo urozmaiconą linią brzegową, najgłębsze (a więc najczystsze) jezioro na terenie poj. Kujawskiego. Akwen wodny jez. Głuszyńskiego wynosi 609 ha a jego głębokość dochodzi do 37 m. Pod względem sanitarnym wody jeziora odpowiadają I klasie czystości. Warunki sanitarne jakości powietrza atmosferycznego w obrębie całego powiatu radziejowskiego zostały sklasyfikowany do najkorzystniejszej klasy tj. klasy A, gdzie żadna z klasyfikowanych substancji nie przekracza na tym obszarze poziomu dopuszczalnego, a to bez względu na porę dnia czy roku.
Ze względu na położenie nad jeziorem Głuszyńskim i związany z nim ruch turystyczny główny kierunek gospodarczy kwalifikuje gminę Topólka do gmin o charakterze turystycznym.

Cena dotyczy 1 m2 !!!

Odległości:
- Włocławek - 37km
- Łódź - 131km
- Toruń - 77km
- Bydgoszcz - 101km
- Warszawa - 195km
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu : 604-899-567
bądź pocztą e-mail :

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Głuszynek, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam udziały w nieruchomości rolnej 30ha
45 000 zł
Oferuję do nabycia udziały we współwłasności nieruchomości rolnej położonej w obrębie Torzewo 38 gm. Topólka powiat radziejowski woj. kujawsko-pomorskie oznaczonej w ewidencji gruntów jako działki o numerach 63/1, 268/1, 268/3, 268/4, 270/3, 270/4 i 270/5 o powierzchni całkowitej 30,660 ha dla której Sąd Rejonowy w Radziejowie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW Nr ...
MIłachówek nad J. Głuszyńskim sprzedam działkę z domem z Radziejow, zobacz zdjęcie
MIłachówek nad J. Głuszyńskim sprzedam działkę z domem
139 000 zł
Miłachówek nad J. Głuszyńskim sprzedam działkę z domem. Rok budowy 2015, zagospodarowany ogród, dom 70m2 4 pokoje , aneks kuchenny, łazienka z prysznicem.
działka 3300m2 z Radziejow, zobacz zdjęcie
działka 3300m2
Proszę o kontakt
Miłachówek 12 działka z dostępem do jeziora Głuszyńskiego
Sprzedam dzialki budowlane
Proszę o kontakt
Sprzedam dzialki budowlane od 20.000zl do 27.000zl, udzial w drodze wewnetrznej gratis
Ziemia 80 tys z możliwością zabudowy
Proszę o kontakt
Sprzedam ziemię 3.34ha w miejscowości Sławęckie Góry gmina Chodecz woj kuj-pom 1.30ha ziemi ornej 6a woda 70a ogród reszta powierzchni zalesiona w odległości ok.5km znajduje się miasto Chodecz i malowniczo położone jeziora chodeckie i kromszewickie cena 80tys. do negocjacji tel. 608-258_428
Więcej ogłoszeń