SIEDLISKO Z ZABYTKOWYM PARKIEM 

600 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania31/08/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
SIEDLISKO - MAJĄTEK ZIEMSKI Z PARKIEM. 80 KM OD WARSZAWY W POWIECIE PŁOŃSKIM. Powierzchnia całkowita 29,200 m2. Siedlisko jest uroczym parkiem krajobrazowym, posadowionym na wzgórzu z imponującym starodrzewem unikalnych gatunków. Szerokość wjazdowa od frontu to ponad 120 m. Siedlisko dworu idealnie nadaje się na reprezentacyjną rezydencję, pensjonat, SPA, siedlisko, dom wolno stojący, działalność gospodarczą z zakresu usług turystyki, hotelarstwa, rekreacji etc.. Na terenach rolniczych (przy dobrym projekcie istnieje możliwość uzyskania dotacji na działalność gospodarczą w gminach wiejskich). Można odbudować dwór wg. założeń projektowych starego dworu lub wg własnego projektu. Teren uporządkowany pod przyszłą budowę. Możliwość dokupienia sąsiednich terenów. Dojazd z Warszawy drogą krajową 7 w kierunku Gdańska. OKAZJA STANIA SIĘ WŁAŚCICIELEM ORYGINALNEJ SIEDZIBY ZIEMIAŃSKIEJ W POBLIŻU WARSZAWY. Kontakt: Magdalena Horodyska mhorodyska@liderhaus.pl 730 900 366 EKSTRA OFERTY NA STRONIE LIDERHAUS Informacje zamieszczone na stronie nie stanowią oferty, a jedynie mają charakter reklamowy i poglądowy. Informacje te są jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy (art. 71 Kodeksu cywilnego).

Numer oferty w biurze: 2013/2145/OGS
Lokalizacja: Mazowieckie, Płoński, Raciąż

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Raciąż, Raciąż, płoński
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dzierżawa dzialki zysk 10 tys/ha na rok
Proszę o kontakt
Posiadasz działkę rolną i nie wiesz jak ją wykorzystać? ;)Wydzierżawimy na terenie całego kraju grunty rolne klasy IV, V, VI o powierzchni min. 1 ha bez limitu pod farmy fotowoltaiczne!Grunty powinny być niezacienione,- zlokalizowane poza chronionymi obszarami- i położone w pobliżu linii średniego napięcia lub GPZ (głównego punktu zasilającego).Oferujemy umowy dzierżawy zawierane na lat z ceną 10 ...