Działka ROD "Owoc" MOKOTÓW Żwirki i Wigury 350m2 

57 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania12/04/2021
  • Lokalizacja
  • Na sprzedaż przezWłaściciel

Sprzedam prawo do działki ROD "Owoc" na Mokotowie (notarialnie).
Działka jest usytuowana na tyłach RODu, dzięki temu jest na niej bardzo cicho - pomimo tego, że ROD jest usytuowany przy ruchliwej ulicy i działka jest praktycznie w centrum Warszawy na Mokotowie. Ta część RODU jest też bardzo spokojna i można mieć wysoki poziom prywatności.
ROD Owoc posiada księgę wieczystą na wszystkie działki stąd też ta działka jest też zabezpieczona notarialnie i prawnie przed ewentualnym wykupem przez inwestora / dewelopera.


Do działki jest doprowadzony prąd z odpowiednimi zabezpieczeniami, gniazdkami itp, a także bezpośredni dostęp do nielimitowanej wody.

Działka została uprzątnięta i wstępnie zagospodarowana - niestety nie mam na nią w tym roku wystarczająco czasu, stąd też stwierdziłem, że ktoś inny może z niej zrobić o wiele lepszy użytek wypoczywając na niej w tak dziwnych czasach jakie aktualnie mamy.

Działka posiada wiele wspaniałych drzew i roślin m.in. tj. tuje, świerki i jodły, 2x jabłonie, czereśnie, gruszę, 2x duże krzewy aronii, brzoskwinię, agrest, trzy rodzaje pysznego winogrona, maliny, miętę, różne rodzaje pachnącej róży i rozmaitych kwiatów (załączone zdjęcia przedstawiają w/w roślinność).

W lato i na jesień działka owocuje bardzo soczystymi jabłkami, czereśniami, winogronem, bardzo dużą ilością aronii, brzoskwiniami, malinami, miętą itp.

Działka idealnie nadaje się do wspólnego grillowania z rodziną / przyjaciółmi, a także do spędzania wolnego czasu i pasji związanej np. z ogrodnictwem.


Działka posiada ok. 350m2 i posiada bardzo dobry rozkład (stosunek szerokości do długości). Co więcej, ROD Owoc sąsiaduje z bardzo pięknym biało-czarnym kompleksem budynków biurowych Business Garden Warszawa oraz Wiśniowy Business Park wraz z całą infrastrukturą tj. paczkomaty, parking podziemny itp.

Działkę można bardzo ładnie zaaranżować a domek odnowić lub wywieźć i postawić coś swojego np. kontener / altankę (do 35m2).


Do działki dodaję wszystko co się na niej znajduje tj. drewniany domek z czterema pomieszczeniami / pokojami, lodówkę, narzędzia ogrodnicze, ziemię do drzewek iglastych i wszelkie dodatki do uprawiania warzyw, roślin i krzewów, a także nowoczesne skrzynie antracytowe na kłódkę, w których wszystko jest ładnie poukładane wraz z narzędziami i odkurzaczem.
Do działki można podjechać bezpośrednio samochodem z dwóch miejsc - od strony ul. Żwirki i Wigury 10 lub od strony ul. Iłżeckiej 26.

Ogródek ROD Owoc jest bardzo bezpieczny ze względu na to, że nikt poza gospodarzami działek nie może do niego wejść (trzeba mieć klucze do bramy).


Ze względu na to, że jestem dość zajęty - preferuję kontakt mailowy / SMS. Oddzwonię jak tylko będę mógł.
Preferowane terminy spotkania to dni robocze po godz. 17 lub weekendy. Cena do drobnej negocjacji.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
 Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcejZgłoś ogłoszenie
Żwirki i Wigury 10
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Wodniak - WAWER z Mokotów, zobacz zdjęcie
Sprzedam działkę rekreacyjną ROD Wodniak - WAWER
89 000 zł
Sprzedam działkę rekreacyjną ROD "Wodniak" - WAWER . Działka o pow. 260m2 z drewnianym piętrowym domkiem . Do działki jest doprowadzona woda. Na działce znajdują się zadbane nasadzenia m. in. owocująca jabłoń, okazały cis, jałowiec, ozdobna wierzba, migdałek i liczne byliny. Teren jest przyjemy i bardzo zielony. Działka jest zadbana i nadaje się do użytkowania od zaraz. tel. 784-104- ...
Sprzedam działkę 580 m2 Augustówka na Mokotowie z Mokotów, zobacz zdjęcie
Sprzedam działkę 580 m2 Augustówka na Mokotowie
65 000 zł
Sprzedam notarialnie działkę ROD na Augustówce o powierzchni 580 m2. Na działce domek z kominkiem, przedwojenne meble, pianino. Kuchnia do odświeżenia. Jest wymurowana piwnica w której jest pompa pobierająca wodę z własnej studni. Brak kleszczy. Możliwość pływania kajakiem po części Jez. Czerniakowskiego. Brak włamań, jedni z sąsiadów mieszkają na stałe i mają czujnego psa. W ogródku winogrona, ja ...
Działka ROD 610m Warszawa Mokotów z Mokotów, zobacz zdjęcie
Działka ROD 610m Warszawa Mokotów
47 000 zł
Witam,do przekazania w dobre ręce mam dużą i przestronną działka (610m2), w doskonałej lokalizacji (działka narożna, daleko od głównej ulicy - nie słychać samochodów), w bezpiecznym miejscu (naprzeciwko kamery ochrony), 15m od parkingu. Idealna dla rodziny z dziećmi (na działce osobna przyczepa kempingowa, hamak, drzewa do wspinania, tuż za płotem huśtawki, 10 minut spacerem nad Jeziorko Czerniako ...
ROD Czerniaków odstąpie z Mokotów, zobacz zdjęcie
ROD Czerniaków odstąpie
Proszę o kontakt
Odstąpię piękną działkę na ROD Czerniaków. Zagospodarowany został teren w piękne kwiaty, drzewka owocowe i szklarnie, w której obecnie zostały posadzone pomidory. Po stronie prawej od domku pomiędzy szklarnią zostawiony został pas zieleni by w piękne dni wypoczywać przy stole. Domek składa się z dwóch kuchni - jesiennej z lodówką oraz letniej z prawej części domu (przed pasem zieleni) ...
Kupię działkę ROD do 30 tyś
30 000 zł
Kupię działkę ROD na Mokotowie w okolicy Woronicza. W cenie do 30 tyś.Może być zaniedbana i bez domku i prądu. Ważne żeby była woda.Proszę o wiadomość
Działka w ROD na Mokotowie z Mokotów, zobacz zdjęcie
Działka w ROD na Mokotowie
80 000 zł
Działka 300m w ROD Obrońców Pokoju na Mokotowie przy Metro Racławicka (Al. Niepodległości-Odyńca-Wołoska-Racławicka). ROD najstarszy Ogród na Mazowszu, wpisany do rejestru zabytków. Innymi słowy nie podlega likwidacji. Działka położona w cichej części ogrodu nie opodal wejścia od Al. Niepodległości. Najważniejszym atutem działki jest duże, zarybione oczko wodne. Jest na tyle głębokie, że ryby prze ...
Opieka, wynajem działki ROD-Mokotów
Proszę o kontakt
Dzień dobry, zaopiekuję się działką, wynajmę od teraz do pazdziernika lub na dłużej, przede wszystkim interesuje mnie Mokotów, m.in. Czerniaków. Pozdrawiam, 602 853 591
Więcej ogłoszeń