Działka leśna, las sosnowy wiek ok 60 lat 

130 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania22/08/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
Przedmiotem oferty jest działka leśna o powierzchni 32 200 m2 znajdująca się w miejscowości Zielkowo w gminie Lubawa w województwie warmińsko-mazurskim. Cała działka jest zadrzewiona sosną a wiek drzew szacuję się na około 60 lat. Jesteś zainteresowanym zadzwoń po więcej szczegółów. Michał Wytrążek Tel. 608 680 718 freedom nieruchomości Iława Zapraszam do naszej placówki w Iławie ul.Jana III Sobieskiego 16 B ilawa@freedom-nieruchomosci.pl Szukasz NOWEJ nieruchomości, a jeszcze nie sprzedałeś starej? Możemy Ci w tym szybko i sprawnie pomóc! Zapytaj doradcę albo wejdź na stronę nanowe[kropka]pl \"Właścicielem ogłoszenia wraz z jego elementami jest Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmioty współpracujące. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.\"
Numer oferty w biurze: 2348/3685/OGS

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Zielkowo, Lubawa, iławski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Dom z gospodarstwem 8,8 ha - Tuszewo, gm. Lubawa z Lubawa, zobacz zdjęcie
Dom z gospodarstwem 8,8 ha - Tuszewo, gm. Lubawa
890 000 zł
Oferuję na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Tuszewo, gm. Lubawa, składającą się z jednej działki zabudowanej budynkiem mieszkalnym, stodołą, budynkiem gospodarczym, budynkiem chlewni oraz plantacją truskawek. Powierzchnia działki to 8,8065 ha. Nieruchomość znajduje się w pięknej lokalizacji, z dala od zgiełku miasta. Serdecznie polecam!Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu: ...