Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Działa pod zabudowę siedliskową w Skrobowie

65 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
DZIAŁKA-nie zabudowana o po 1,8 ha ( szer. ok 67m, dł 268m). Usytuowanie południe/północ. Od strony północnej i wschodniej graniczy z drogą publiczna. Brak planu zagospodarowania przestrzennego terenu. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Gminy przeznaczona pod zabudowę zagrodową, na głębokość 100m od drogi, dalej jako działka rolna. Działka położona na obrzeżach miejscowości na granicy gruntów Skrobowa i Siedlisk. Linia średniego napięcia przy granicy działki. Woda energia niskiego napięcia na sąsiedniej działce. Stan prawny uregulowany. Założona Księga Wieczysta. Możliwe wykorzystanie działki: zabudowa zagrodowa, nieruchomość rekreacyjna, fotogalwanika.
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Lubartów, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
DZIAŁKA BUDOWLANO_ROLNA w KATARZYNIE
23 000 zł
DZIAŁKA BUDOWLANO_ROLNA w KATARZYNIE gmina Michów, powiat lubartowski, woj. lubelskie o powierzchni 6600m2 ( 27 m x 232 m) przy drodze asfaltowej, w bliskim sąsiedztwie lasu. Brak planu zagospodarowania. W studium planowane przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną. Wodociąg, energia w odległości ok 50m od działki. Idealna pod budowę domu jednorodzinnego i na cele rekreacyjne. Działka nr 391.
ATRAKCYJNA DZIAŁKA
22 800 zł
Sprzedam łąkę wśród innych łąk, idealna na stadninę koni z możliwością przekształcenia części łąki na budowlaną (100 m od drogi gminnej) w Mieczysławce k/Lubartowa - 5700 m2 (ok. 21 m x 275 m), media w bardzo bliskiej odległości od granicy działki, nr działki 209 (www.geoportal.pl), cena 4 zł m/2.
Malownicze działka działki BUDOWLANA Firlej Serock JEZIORO! warunki zabudowy z Lubartow, zobacz zdjęcie
Malownicze działka działki BUDOWLANA Firlej Serock JEZIORO! warunki zabudowy
43 000 zł
WitamDziałka budowlana w Serocku, gm. Firlej, pow lubartowski, woj lubelskie. Działka o powierzchni 1381 m2 i 1410m2 . Dostępne media wodociąg gminny i prąd . Położona w zacisznym miejscu na obrzeżach Firleja przy drodze gminnej o nawierzchni nie utwardzonej w odległości około 400 m od drogi asfaltowej, 1,5 km od jeziora Firlej 10 km od Lubartowa.Malownicza okolica, naturalny amfiteatr , w dole pł ...
Działka na inwestycję
55 zł
Sprzedam działkę przemysłową 20000 m kw. położoną w Trzcińcu, ok. 50 m od DK 19 Lublin-Lubartów, przy planowanym łączniku z nowym odcinkiem obwodnicy Lubartowa, w planie zagospodarowania przeznaczona pod usługi motoryzacyjne (stacja paliw, salon motoryzacyjny, komis, itp). Cena za metr.
ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANO-ROLNA WINCENTÓW/LUBARTÓW
79 000 zł
WINCENTÓW/LUBARTÓW, działka 6950m2, budowlano-rolna,,czysta w pełnej kulturze rolnej, przy trasie, spokojna okolica, wjazd z drogi asfaltowej, atrakcyjne położenie, przy głównej drodze, możliwość przyłączenia wody, możliwość podłączenia prądu, telefon, DZIAŁKA BUDOWLANA 1700m2 RESZTA 5250m2 ROLNA.POLECAM,
Działka z dostępem do jeziora Kunów 2000m2 prąd woda z Lubartow, zobacz zdjęcie
Działka z dostępem do jeziora Kunów 2000m2 prąd woda
69 000 zł
Działka z dostępem do jeziora Kunów 2000m2 gmina Firlej woj. lubelskie 37km od Lublina częściowo ogrodzona ta część najatrakcyjniejsza - nad wodą. Na działce znajduje się studnia. Jest też prąd od razu można podłączyć swój pod licznik. Akt notarialny mówi :...działka nr : 809 ..."oraz zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej z dopuszczeniem realizacji zabudowy letniskowej ". Dokumentacja : ...
Działka 710m2 Łąkowa z Lubartow, zobacz zdjęcie
Działka 710m2 Łąkowa
Proszę o kontakt
Sprzedam działkę budowlaną w Lubartowie, w obrębie 11- Łąkowa o powierzchni 710 m2. Kształt zbliżony do prostokąta o wymiarach ok. 20m x 35m. Działka bezpośrednio od właściciela, bez obciążeń hipotecznych. Media w drodze. Cena do uzgodnienia telefonicznie.
Więcej ogłoszeń