Z pięknym widokiem i dużym potencjałem! 

140 000 zł
Dodaj takie ogłoszenie!
  • Data dodania14/10/2020
  • Na sprzedaż przezAgencja
Szukasz działki pod wymarzony dom lub inwestycję? Być może właśnie znalazłeś! Cena: 140 000 zł Działka powstanie w wyniku podziału z większej parceli i będzie miała powierzchnię około 1650 m2. Z tego miejsca rozpościera się piękny widok na Pieniny! Działka z bardzo dużym potencjałem! W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego działka oznaczona jest symbolem MN3- tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej o podwyższonym standardzie Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość ok. 24 m długość ok. 73 m Parcela średnio nachylona w kierunku wschodnim. Działka powstanie po geodezyjnym wydzieleniu z parceli nr 1002/8 Zadzwoń zanim ktoś inny to zrobi! Wynagrodzenie biura pokrywa wyłącznie strona Sprzedająca! Zadzwoń teraz!!! tel. +48 793 915 799 Monika Łaś Re/Max Duo IV Sobieskiego 3a, Krościenko nad Dunajcem nr do biura: +48 18 275 55 41 W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Numer oferty w biurze: 975/2680/OGS
Lokalizacja: Małopolskie, Nowotarski, Krościenko nad Dunajcem

Ogłoszenie dodane za pomocą Trimo.pro
Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Zgłoś ogłoszenie
Grywałd, Krościenko nad Dunajcem, nowotarski
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
Krośnica. Piękna widokowa dz.budowlana, media na miejscu. z Krościenko nad Dunajcem, zobacz zdjęcie
Krośnica. Piękna widokowa dz.budowlana, media na miejscu.
164 000 zł
Krośnica. Bardzo ładne 3 działki budowlane z widokiem na okolicę. Z jednej strony działki przebiega linia kanalizacyjna z drugiej strony wodociągowa. Na działce słup elektryczny. Bardzo dobry dojazd.
ZABRZEŻ, Łącko, Działka BUDOWLANA, 20 a, PRĄD, droga gminna, LAS, GÓRY, RZEKA, CISZA I SPOKÓJ z Krościenko nad Dunajcem, zobacz zdjęcie
ZABRZEŻ, Łącko, Działka BUDOWLANA, 20 a, PRĄD, droga gminna, LAS, GÓRY, RZEKA, CISZA I SPOKÓJ
136 000 zł
Na sprzedaż działka budowlana (nr 1155) położona w miejscowości Zabrzeż w gminie Łącko. Całkowita powierzchnia działki to 20 a (17 a – MN teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, 3 a – las). Istnieje możliwość podziału działki na dwie mniejsze! Nieruchomość położona przy drodze gminnej. Media: PRĄD na działce (słup w 1/4 dług. działki od str. drogi), WODA ze studni na t ...