Aby zapewnić najwyższą jakość usług i wygodne korzystanie z serwisu, używamy informacji zapisanych w przeglądarce za pomocą plików cookies (pol.: ciasteczek). Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies. W każdej chwili możesz je zablokować korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej.
Dodaj ogłoszenie

Sprzedam grób miejsce 2 miejsca cmentarz Rakowicki Aleja Zasłużonych

15 500 zł
Dodaj takie ogłoszenie!

Witam, odstąpię miejsce, 2 miejsca w grobie ziemnym przy alejce bezpośrednio graniczacej z Aleją Zasłużonych na cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Grób opłacony. Zadbany, blisko do wyjść z cmentarza na ulicę Rakowicką. Blisko bramy głównej. Grób zadbany. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu.

Klikając "Wyślij", wyrażasz zgodę na nasze Zasady korzystania i Politykę prywatności oraz zgadzasz się na otrzymywanie naszych newsletterów i ofert promocyjnych.
Dodaj do Zachowanych
Porady Bezpieczeństwa - Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, zachęcamy do zachowania czujności. Dowiedz się więcej Zgłoś ogłoszenie
Kraków, Polska
Podobne ogłoszenia, które mogą Cię zainteresować.
sprzedam grób ziemny cmentarz Rakowicki Rakowice Kraków stara część
Proszę o kontakt
Dysponentka grobu ziemnego na Cmentarzu Rakowickim (blisko Alei Zasłużonych) sprzeda miejsce pochówku. Nabywca zostanie oficjalnym dysponentem zgłoszonym w Zarządzie Cmentarza. Jest to użytkowanie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja - kwatera XXXVIII - stara część cemntarza. Pozostałe informacje zostaną przekazane zainteresowanej osobie. Ostatni pochówek 1955 rok.
SPRZEDAM GRÓB ZIEMNY NA CMENTARZU RAKOWICKIM z Krakow, zobacz zdjęcie
SPRZEDAM GRÓB ZIEMNY NA CMENTARZU RAKOWICKIM
Proszę o kontakt
SPRZEDAM GRÓB ZIEMNY NA CMENTARZU RAKOWICKIM.Grób znajduje się między bramą główną a kaplicą.Ostatni pochówek miał miejsce w 1975 roku.Miejsce opłacone na wieczyste użytkowanie.Aleksandra W.tel. 537 537 079
4 miejsca w grobie
Proszę o kontakt
4 miejsca w 2 grobach ziemnych na cmentarzu Rakowickim w centraknej lokalizacji odsprzeda właściciel. Proszę dzwonić po szczegóły.
Grób ziemny na Cmentarzu Rakowickim odstąpie
Proszę o kontakt
Udostępnie od zaraz pochówku (osobie zmarłej teraz) w grobie ziemnym na Cmentarzu Rakowickim.Warunki do omówienia.tel.508 451 660
Sprzedam grób ziemny.
Proszę o kontakt
Sprzedam grób ziemny (dwa miejsca) na cmentarzu Kraków-Grębałów w pobliżu kaplicy.Ostatni pochówek był w 1990r.Opłacony do 2030r.Istnieje możliwość spisania umowy notarialnej. Kontakt pod nr.tel. 602535627 po 16-tej.
grób  ziemny z Krakow, zobacz zdjęcie
grób ziemny
10 000 zł
sprzedam grób ziemny na cmentarzu podgórskim w krakowie , jest użytkowanie wieczyste, ostatni pochówekw 1925 r jest opłacony do 2025 r , istnieje możliwość zrobienia piwnicy, oraz notarialnie przekazanie dysponowania grobem
Grobowiec - Cmentarz Rakowicki z Krakow, zobacz zdjęcie
Grobowiec - Cmentarz Rakowicki
Proszę o kontakt
Sprzedam grobowiec na Cmentarzu Rakowickim na cztery miejsca. Stan na zdjęciu. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.
Więcej ogłoszeń